Start > Kariera > Oferty pracy > M艁ODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

M艁ODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Oferta wa偶na do
29 kwiecie艅 2023
Rodzaj zatrudnienia
umowa o prac臋
Wymiar czasu pracy
pe艂ny etat
Miejsce
Legnica
Opis

Je艣li rozgl膮dasz si臋 za ciekaw膮 prac膮 w zgranym i sympatycznym Zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, to mamy co艣 specjalnie dla Ciebie.
Poszukiwany:  M艂odszy Specjalista ds. Marketingu  (praca w Zak艂adzie w Legnicy).
Nie wymagamy kierunkowego wykszta艂cenia, potrzebny otwarty umys艂, szybkie przyswajanie wiedzy, zmys艂 do koordynacji dzia艂a艅 dostawc贸w materia艂贸w i us艂ug, podejmowanie projektowych i logistycznych wyzwa艅, przy-jazne spojrzenie 鈥瀗a beton鈥, praca z pasj膮 do produkt贸w.
Pozosta艂ych kwestii nauczymy Ci臋 na miejscu. Je艣li jeste艣 osob膮 wysoce zorganizowan膮 i logicznie my艣l膮c膮 zapraszamy do naszego Zespo艂u.

Pozw贸l, 偶e si臋 przedstawimy :)
Jeste艣my najwi臋kszym na polskim rynku producentem kostek i p艂yt betonowych oraz element贸w ma艂ej architek-tury. Nale偶ymy mi臋dzynarodowego koncernu CRH 鈥 jednego z kluczowych dystrybutor贸w materia艂贸w budow-lanych na 艣wiecie zatrudniaj膮cego 艂膮cznie ponad 85 tys. os贸b.
Sp贸艂k臋 Polbruk obecnie tworzy 21 Zak艂ad贸w i zatrudnionych jest ponad 700 os贸b. Dzia艂 Marketingu ma og贸l-nopolski zakres dzia艂ania.

Wymagania

Twoje zadania:
鈥    Udzia艂 w pracy zespo艂owej, projektach zespo艂u Marketingu i PR
鈥    Marketing regionalny (woj. dolno艣l膮skie, lubuskie, wielkopolskie, opolskie) w zakresie wsp贸艂pracy z dystrybutorami: organizacja i udzia艂 w eventach w regionie, przygotowywanie oraz dba艂o艣膰 o ekspozy-cj臋 produkt贸w w punktach handlowych, nadzorowanie oznakowanie punkt贸w handlowych
鈥    Wsp贸艂praca z agencjami reklamowymi i firmami wykonawczymi projekt贸w i materia艂贸w reklamowych

Co b臋dzie potrzebne na tym stanowisku?
鈥    Umiej臋tno艣膰 analitycznego i kreatywnego my艣lenia
鈥    Umiej臋tno艣ci organizacyjne i pracy projektowej zadaniowej
鈥    Bardzo dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office
鈥    Prawo jazdy kat. B, min. 3 letnie do艣wiadczenie w podr贸偶owaniu po terenie  kraju (miasta, drogi szyb-kiego ruchu)
鈥    Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (dalsz膮 nauk臋 zapewniamy)
鈥    Ch臋膰 rozwoju i motywacja do poszerzania w艂asnej wiedzy

Zapewniamy mo偶liwo艣膰 osobistego rozwoju i zdobywania nowego do艣wiadczenia pracy.Je艣li czujesz, 偶e ta praca jest dla Ciebie, odezwij si臋 koniecznie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesy艂anie aplikacji klikaj膮c w link: eRekruter

Na dokumentach prosimy umie艣ci膰 klauzul臋: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przes艂anych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polbruk S.A. z siedzib膮 w Gda艅sku, przy ul. Nowy 艢wiat 16 C, 80-299 Gda艅sk w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.鈥.

Klauzula informacyjna Polbruk S.A.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporz膮dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (鈥濺ODO鈥) uprzejmie informujemy, 偶e administratorem Pana/Pani danych osobowych b臋dzie Polbruk S.A. z siedzib膮 w Gda艅sku, przy ul. Nowy 艢wiat 16 C, 80-299 Gda艅sk. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane b臋d膮 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b RODO) i przechowywane do czasu jego zako艅czenia. Ma Pan/Pani prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich sprostowania. Przys艂uguje Panu/Pani r贸wnie偶 prawo do usuni臋cia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urz臋du Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pana/Pani danych b臋d膮 podmioty, kt贸rym przekazanie Pana/Pani danych b臋dzie konieczne do realizacji cel贸w przetwarzania, w szczeg贸lno艣ci b臋d膮 to podmioty 艣wiadcz膮ce na rzecz administratora us艂ugi IT lub us艂ugi zwi膮zane z publikacj膮 og艂osze艅 o prac臋.
Informujemy, 偶e przys艂uguje Panu/Pani prawo do cofni臋cia zgody w dowolnym momencie bez wp艂ywu na zgodno艣膰 z prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni臋ciem. Podanie danych osobowych w zakresie okre艣lonym w art. 22(1) ust. 1 kodeksu pracy jest obowi膮zkowe, a konsekwencj膮 ich niepodania jest wykluczenie z udzia艂u w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozosta艂ym zakresie jest dobrowolne.

Benefity

Zatrudnienie na umow臋 o prac臋 w firmie, kt贸ra istnieje na rynku polskim ponad 30 lat i otrzyma艂a tytu艂 SUPERBRANDS 2020
Szkolenia z zakresu marketingu
Doskonalenie j臋zyka angielskiego z pomoc膮 profesjonalnych lektor贸w
Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
Dofinansowanie zaj臋膰 sportowych
Laptop oraz telefon s艂u偶bowy
Samoch贸d do u偶ytku s艂u偶bowego