Start > Kariera > Oferty pracy > Operator linii produkcyjnej

Operator linii produkcyjnej

Oferta ważna do
30 czerwiec 2022
Wymiar czasu pracy
Pełny etat
Miejsce
Gdańsk
Opis


•    Obsługa maszyn produkcyjnych,
•    Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
•    Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,
•    Udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach.

 

Wymagania


•    Wykształcenie minimum zawodowe,
•    Wiedza ogólna zakresie elektrotechniki i mechaniki,
•    Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn.

 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji w linku:
eRecruiter

 

Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

Klauzula informacyjna Polbruk S.A.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b RODO) i przechowywane do czasu jego zakończenia. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pana/Pani danych będą podmioty, którym przekazanie Pana/Pani danych będzie konieczne do realizacji celów przetwarzania, w szczególności będą to podmioty świadczące na rzecz administratora usługi IT lub usługi związane z publikacją ogłoszeń o pracę.
Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22(1) ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Benefity

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet socjalny
Dodatkowe benefity: opieka medyczna, świadczenia socjalne, programy sportowe

Inne oferty pracy

Asystent Zarządu
Warszawa
Więcej
Młodszy Analityk / Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu
ul. Chełmżyńska 249, Warszawa (Rembertów)
Więcej
Operator linii produkcyjnej
Gdańsk
Więcej