Start > Kariera > Oferty pracy > M艂odszy Specjalista ds. Kontrolingu

M艂odszy Specjalista ds. Kontrolingu

Oferta wa偶na do
30 grudzie艅 2023
Wymiar czasu pracy
Pe艂ny etat
Miejsce
ul. Che艂m偶y艅ska 249, Warszawa (Rembert贸w)
Opis

G艂贸wne zadania:

  • Przygotowywanie raport贸w i analiz na potrzeby Sp贸艂ki,
  • Udzia艂 w miesi臋cznym procesie raportowania na potrzeby Grupy wg. standard贸w IFRS i US GAAP,
  • Realizacja kontroli zgodnie ze standardami SOX,
  • Monitorowanie, kontrola i usprawnianie proces贸w wewn膮trz organizacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umow臋 o prac臋 w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Mo偶liwo艣膰 osobistego rozwoju i zdobywanie nowego do艣wiadczenia,
  • Wsparcie w uzyskaniu kwalifikacji ACCA, CIMA,
  • Szkolenia podnosz膮ce kwalifikacje,
  • Doskonalenie j臋zyka angielskiego z pomoc膮 profesjonalnych lektor贸w,
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮,
  • Dofinansowanie zaj臋膰 sportowych,
  • Niezb臋dne narz臋dzia pracy - laptop oraz telefon s艂u偶bowy,
  • Brak dress code鈥檜,
  • Dobr膮 atmosfer臋 pracy,
  • Bezp艂atny parking na terenie firmy.
Wymagania
  • Wykszta艂cenie wy偶sze kierunkowe lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: finanse i rachunkowo艣膰, ekonomia, analityka gospodarcza),
  • Znajomo艣膰 IFRS, US GAAP i SOX,
  • Do艣wiadczenie w audycie b臋dzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 pakietu MS Office (w szczeg贸lno艣ci programu MS Excel),
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (poziom C1 lub wy偶szy),
  • Zdolno艣ci analityczne,
  • Dok艂adno艣膰 i systematyczno艣膰,
  • Otwarto艣膰 i komunikatywno艣膰,
  • Dobra organizacja pracy i zdolno艣膰 sprawnego dzia艂ania, r贸wnie偶 pod presj膮 czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o wype艂nienie aplikacji w linku:
eRekruiter

Na dokumentach prosimy umie艣ci膰 klauzul臋: 鈥濿yra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przes艂anych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polbruk S.A. z siedzib膮 w Gda艅sku, przy ul. Nowy 艢wiat 16 C, 80-299 Gda艅sk w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.鈥.

Klauzula informacyjna Polbruk S.A.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporz膮dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (鈥濺ODO鈥) uprzejmie informujemy, 偶e administratorem Pana/Pani danych osobowych b臋dzie Polbruk S.A. z siedzib膮 w Gda艅sku, przy ul. Nowy 艢wiat 16 C, 80-299 Gda艅sk. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane b臋d膮 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b RODO) i przechowywane do czasu jego zako艅czenia. Ma Pan/Pani prawo dost臋pu do tre艣ci swoich danych oraz ich sprostowania. Przys艂uguje Panu/Pani r贸wnie偶 prawo do usuni臋cia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urz臋du Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pana/Pani danych b臋d膮 podmioty, kt贸rym przekazanie Pana/Pani danych b臋dzie konieczne do realizacji cel贸w przetwarzania, w szczeg贸lno艣ci b臋d膮 to podmioty 艣wiadcz膮ce na rzecz administratora us艂ugi IT lub us艂ugi zwi膮zane z publikacj膮 og艂osze艅 o prac臋.
Informujemy, 偶e przys艂uguje Panu/Pani prawo do cofni臋cia zgody w dowolnym momencie bez wp艂ywu na zgodno艣膰 z prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni臋ciem. Podanie danych osobowych w zakresie okre艣lonym w art. 22(1) ust. 1 kodeksu pracy jest obowi膮zkowe, a konsekwencj膮 ich niepodania jest wykluczenie z udzia艂u w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozosta艂ym zakresie jest dobrowolne.

Benefity

Zatrudnienie na umow臋 o prac臋 w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Mo偶liwo艣膰 osobistego rozwoju i zdobywanie nowego do艣wiadczenia
Wsparcie w uzyskaniu kwalifikacji ACCA, CIMA
Szkolenia podnosz膮ce kwalifikacje
Doskonalenie j臋zyka angielskiego z pomoc膮 profesjonalnych lektor贸w
Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
Dofinansowanie zaj臋膰 sportowych
Niezb臋dne narz臋dzia pracy - laptop oraz telefon s艂u偶bowy
Brak dress code鈥檜
Dobr膮 atmosfer臋 pracy
Bezp艂atny parking na terenie firmy