Start > Kariera > Oferty pracy > Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Oferta ważna do
30 maj 2023
Rodzaj zatrudnienia
umowa o pracę
Wymiar czasu pracy
pełny etat
Miejsce
Lublin
Opis

•    kompleksowa obsługa klienta w dziale sprzedaży
•    budowanie relacji z klientami według najwyższych standardów obsługi

Wymagania

•    wykształcenie średnie lub wyższe
•    doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta
•    znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
•    umiejętność pracy pod presją czasu
•    dokładność i sumienność
•    bardzo dobra organizacja pracy

 

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie aplikacji w linku:
eRecruiter

Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”.

Klauzula informacyjna Polbruk S.A.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b RODO) i przechowywane do czasu jego zakończenia. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pana/Pani danych będą podmioty, którym przekazanie Pana/Pani danych będzie konieczne do realizacji celów przetwarzania, w szczególności będą to podmioty świadczące na rzecz administratora usługi IT lub usługi związane z publikacją ogłoszeń o pracę.
Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22(1) ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Benefity

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia

Inne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży
Lublin
Więcej
MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Legnica
Więcej