Start > Aktualności > Jak budować skarpy i pagórki w ogrodzie

Jak budować skarpy i pagórki w ogrodzie

Dodaj do ulubionych
Działka ze pagórkami i skarpami zwykle spędza sen z powiek wielu właścicielom posesji. Tymczasem zróżnicowana powierzchnia daje szansę urozmaicenia przydomowego krajobrazu i stworzenia niepowtarzalnego ogrodu. Jak tego dokonać?

Nieocenioną pomocą w modelowaniu różnych poziomów ziemi jest Palisada Zen firmy Polbruk. Zestawione ze sobą ciekawe wizualnie, betonowe elementy w prosty i atrakcyjny sposób wkomponowują w działkę nawet najbardziej problematyczne wzniesienia. Znacząco podnosi to estetykę ogrodu, ale też wzmacnia i zabezpiecza skarpy przed osuwaniem się i erozją. Produkt wyróżnia ogromny wybór wysokości (od 30 do 120 cm), chropowata powierzchnia oraz 4 dostępne kolory (szary, grafitowy, czerwony, brązowy).

Aby w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w Palisadach Zen i dopasować je do specyfiki nawierzchni, polecamy skorzystać z Usługi Projektowej firmy Polbruk. By otrzymać wsparcie wykwalifikowanych architektów, 2D-projekt, czy trójwymiarową wizualizację, konieczne jest zakupienie tego produktu u wybranego dystrybutora. 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.