Start > Aktualności > Obrzeże Polbruk Endo w nowym rozmiarze

Obrzeże Polbruk Endo w nowym rozmiarze

Dodaj do ulubionych
Obrzeże Endo o ciekawym, regularnym kształcie, to doskonałe zwieńczenie nawierzchni ułożonej ze szlachetnych kostek brukowych oraz nowoczesnych płyt. Zapewnia trwałość wyłożonym ścieżkom i tarasom oraz estetyczne obramowanie wysp kwiatowych czy skarp. Teraz produkt dostępny jest w nowym wymiarze: 8x48x28 cm.

Obrzeże Endo to element małej architektury wyznaczający atrakcyjną, jednolitą krawędź nawierzchni chodników i alejek z kostki brukowej. Pojedynczy produkt przypomina zestaw połączonych ze sobą palisad, w efekcie czego jego bryła jest nietuzinkowa i bardziej dekoracyjna. Element umacnia i stabilizuje ścieżki z kostki, a także zabezpiecza je przed rozsuwaniem się, zmniejszając ryzyko powstawania kolein i ubytków.

Obrzeże Endo daje możliwość swobodnego kształtowania brzegów przy chodnikach i tarasach, które pozwalają na tworzenie eleganckich i nowoczesnych aranżacji.

Gotowy element dostępny jest w nowym wymiarze 8x48x28 cm (grubość x szerokość x wysokość), dzięki czemu układanie i komponowanie alejek z jego wykorzystaniem jest jeszcze łatwiejsze. Produkt dzięki swoim funkcjom i walorom dekoracyjnym znajduje zastosowanie niemal w każdym ogrodzie. Szczególnie sprawdzi się jako uzupełnienie nowoczesnych kompozycji.

Obrzeże Polbruk Endo
Wymiary: 8 x 48 x 28 cm
Dostępne kolory: szary, grafitowy, czerwony, brązowy
Cena katalogowa:
kolor szary: 9,50 zł netto/szt. (11,69 zł brutto)
pozostałe kolory: 10,00 zł netto/szt. (12,30 zł brutto

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.