Start > Aktualności > Palisada Zen Polbruk – do budowania efektywnych kwietników i skarp

Palisada Zen Polbruk – do budowania efektywnych kwietników i skarp

Dodaj do ulubionych
Palisada Zen firmy Polbruk to nieoceniona pomoc w modelowaniu ziemi i budowaniu atrakcyjnych „wysp kwiatowych”. W przeciwieństwie do murków oporowych, element nie tylko porządkuje przestrzeń, lecz też w znaczny sposób podnosi jej estetykę.

Działka z pagórkami i skarpami zwykle spędza sen z powiek wielu właścicielom posesji. Tymczasem zróżnicowana powierzchnia daje szansę urozmaicenia przydomowego krajobrazu i stworzenia niepowtarzalnego ogrodu. Jak tego dokonać? – Za pomocą Palisady Polbruk Zen. Zestawione ze sobą ciekawe wizualnie, betonowe elementy w prosty i atrakcyjny sposób wkomponowują w działkę nawet najbardziej problematyczne wzniesienia. Poprawiają stateczność podłoża i lepiej zabezpieczają je przed naturalnymi procesami erozyjnymi, przy jednoczesnej dbałości o porządek przestrzeni i estetykę ogrodu.

Dzięki Palisadzie Zen z łatwością stworzymy również trwałe i efektowne kwietniki, które ubogacą krajobraz ogrodów o płaskiej powierzchni. Pomysł na nowoczesną aranżację „kwiatowej wyspy” jest także świetnym rozwiązaniem pozwalającym na wyeksponowanie przydomowej roślinności.

Palisadę Polbruk Zen stosuje się również do budowy obramowań wokół drzew, fontann, czy nawet schodów.

Produkt wyróżnia ogromny wybór wysokości (od 30 do 120 cm), chropowata powierzchnia oraz 4 dostępne kolory (szary, grafitowy, czerwony, brązowy). Dzięki zestawieniu elementów stworzymy wyjątkową ozdobę ogrodu.

 

Palisada Zen Polbruk
Wysokość: 30, 40, 60, 80, 100, 120 cm; wymiary: 16,5x11 cm/16,5x16,5 cm
Dostępne kolory: szary, grafitowy, czerwony, brązowy
Powierzchnia chropowata

 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.