Start > Aktualności > Płyta MultiComplex - nowość Polbruk

Płyta MultiComplex - nowość Polbruk

Dodaj do ulubionych
Któż z nas nie marzy o nowoczesnej posiadłości z solidnym podjazdem i gustowną nawierzchnią? Aranżację o takim charakterze osiągniemy dzięki wykorzystaniu płyt wielkoformatowych, takich jak MultiComplex firmy Polbruk.

Płyta MultiComplex o gładkiej fakturze została stworzona z myślą o niepowtarzalnych aranżacjach na tarasie, rozległych podjazdach, czy designerskich ścieżkach. Jej zastosowanie w różnego rodzaju przestrzeniach możliwe jest dzięki dostępności produktu w odmiennych wymiarach: 20×40cm, 40×40cm i 60×40cm. Produkt oferowany jest też w trzech kolorach, latte, nerino i mokka, co dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne. W efekcie, płytę z powodzeniem dopasujemy do posesji utrzymanych w różnych stylach i charakterach.
Polbruk MultiComplex najlepiej jednak sprawdzi się wokół domów w stylu modernistycznym i minimalistycznym oraz na reprezentacyjnych dziedzińcach, placach i podjazdach, którym chcemy nadać ekskluzywny wymiar. Ze względu na charakter, płyta najbardziej harmonizuje z obiektami o prostej, geometrycznej bryle, na nowoczesnych posesjach o regularnych, prostopadłych liniach.
Ponadto duża grubość płyty (6 cm) oraz jej dostępność w wielu różnych kolorach i wymiarach pozwala uzupełniać atrakcyjne aranżacje, tak pod względem estetycznym, jak i technicznym, tworząc solidne i odporne na duże obciążenia nawierzchnie. Dzięki gładkiej fakturze, nawierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Polbruk MultiComplex - nowość

materiał: beton | wymiary: 20×40cm; 40×40cm i 60×40cm | kolory: latte, nerino i mokka | faktura: gładka

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.