Start > Aktualności > Polbruk Ideo – kostka idealna na taras

Polbruk Ideo – kostka idealna na taras

Dodaj do ulubionych
Jeżeli chcemy w pełni cieszyć się tarasem, trzeba zadbać o jego odpowiednie wykonanie i dobór właściwego materiału nawierzchniowego. Dobrym, wytrzymałym i gustownym pomysłem jest wykorzystanie betonowej kostki Polbruk Ideo.

Taras to jeden z największych atutów posiadania własnego domu. Jego właściwa aranżacja jest więc bardzo ważna, a rozpoczyna się już od wyboru materiału nawierzchniowego. Ten musi być elegancki, trwały i odporny na zmienne czynniki atmosferyczne. Taras pełni przecież rolę salonu „pod chmurką”, a do tego jest stale narażony na działanie deszczu, śniegu i zmiennych temperatur. Jednym z najprostszych, ale niebanalnych i bardzo solidnych sposobów na wykończenie tarasu jest wykorzystanie kostek betonowych takich jak Polbruk Ideo.

Kostka Polbruk Ideo jest wytrzymała (6 cm grubości) oraz dostępna w bogatej palecie prostokątów umożliwiających tworzenie niepowtarzalnych kombinacji nawierzchniowych. Jej perfekcyjnie regularne kształty i różnorodna kolorystyka sprawiają, że taras zyskuje unikalny, ponadczasowy charakter. Poza fakturą gładką (kolory: indiana, latte, nerino, hawaii, onyx), Polbruk Ideo dostępna jest również w fakturze płukanej w dwóch wersjach kolorystycznych: Bianka_D i Siena_D. Delikatne odcienie brązu (siena_d) i szarości (bianka_d) oraz ogromny wybór rozmiarów, a także subtelna, chropowata struktura, dają szerokie możliwości aranżacyjne. Dobrany materiał jest więc dostępny w kolorystyce i strukturze nawiązującej do naturalnych surowców, dzięki czemu harmonizuje ze stylistyką całej posesji, a także współgra z intensywną zielenią roślinności i wszelkimi dodatkami w ogrodzie, takimi jak mała architektura czy meble z drewna.

Dzięki strukturze szorstkich drobinek kostka Polbruk Ideo jest antypoślizgowa, co jest szczególnie ważne dla bezpiecznego i komfortowego użytkowania.

Z kostką Polbruk Ideo bez problemu wykończymy przydomowy taras, a także ogrodowe alejki i ścieżki chodnikowe.

Polbruk Ideo 
Cena katalogowa: 
Faktura gładka 55,00 zł netto (67,65 zł brutto) /m2
Faktura płukana 66,00 zł netto (81,18 zł brutto) /m2

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.