Start > Aktualności > Charytatywny cel i sportowa rywalizacja firmowa – drużyna Polbruk zawsze do pomocy i startu gotowa!

Charytatywny cel i sportowa rywalizacja firmowa – drużyna Polbruk zawsze do pomocy i startu gotowa!

Dodaj do ulubionych
Newsy
W niedzielę 8 września 2019r. 5 drużyn Polbruk SA wzięło udział w biegu charytatywnym Gdańsk Business Run.

Poland Business Run to największy w Polsce charytatywny bieg biznesowy. Organizowany jest już od 7 lat w wielu miastach Polski równocześnie. W 2019 r. sztafety firmowe wystartowały w 10 miastach: w Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie i w Szczyrku. Inicjatywa ma na celu wsparcie osób z niepełnosprawnością poprzez finansowanie protez dla osób po wypadkach oraz dbałość o ich aktywizację. Celem wydarzenia jest również promocja aktywnego stylu życia i integracja społeczności lokalnej z biznesem.

Business Run to nie tylko wspaniała akcja charytatywna, ale również świetna zabawa i sposób na złapanie jesiennej formy. W tym roku firmę Polbruk reprezentowało 25 osób biorących udział w 5 sztafetach. W biegu wystartowali pracownicy firmy, ale również zaprzyjaźnieni kontrahenci P.H.U. Vega Sławomir Skórski i Starbrands Łukasz Sztajkowski oraz przedstawiciel firmy Techniseal, która wspólnie z firmą Polbruk należy do międzynarodowego koncernu CRH. Lucas Vallon, Dyrektor Handlowy Techniseal przyleciał na charytatywny bieg do Gdańska aż z Kanady!  Wszystkie drużyny Polbruk SA dotarły na metę w wyśmienitej formie i doskonałych humorach.

Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy wszystkim za osobiste zaangażowanie, udział w biegu i chęć niesienia pomocy potrzebującym.

W tym roku w Poland Business Run wzięło udział 29 160 biegaczy, a łączna kwota brutto zebrana z opłat startowych wyniosła 2 151 225 zł.!

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.