Start > Aktualności > Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek 2015

Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek 2015

Dodaj do ulubionych
Newsy
Kto nie wie, kim w sporcie jest skrzat, ten jak najszybciej powinien nadrobić zaległości! Skrzaty i skrzatki to dzieci w wieku od 11 do 12 lat, które już od najmłodszych lat pielęgnują w sobie miłość do sportu i zdrowej rywalizacji, grając na kortach tenisowych w całej Polsce.

W drugi weekend września, w dniach 11-13.09, ci najlepsi zawodnicy w tej „młodziutkiej” kategorii wiekowej spotkali się w Olsztynie, aby w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek Polskiego Związku Tenisowego powalczyć o najwyższe nagrody.

W turniejach finałowych wzięło udział 15 najlepszych krajowych drużyn skrzatów i skrzatek, wyłonionych w ramach Regionalnych Turniejów Eliminacyjnych. W stawce znalazły się dwie drużyny z Olsztyna, którym nasza firma kibicowała szczególnie: KS. Budowlani Olsztyn (skrzaty) i ST RP – Sport Olsztyn (skrzatki). Gorący doping i niebywałe umiejętności zaowocowały medalami! Ekipa ST RP Sport stanęła na najwyższym podium, natomiast Budowlani zdobyli brąz.

Wszystkim uczestnikom Mistrzostw serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kortach tenisowych.

Organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy finał Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek 2015 to kolejne wydarzenie sportowe, w które zangażowała się Polbruk w Olsztynie. Wcześniej na wsparcie finansowe ze strony firmy mogli liczyć m.in. organizatorzy Polbruk & British School Cup oraz Naki Cup. Za każdym razem pod opieką Polbruk znajdowali się ci najmłodsi olsztyńscy sportowcy.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.