Start > Aktualności > III Forum Ochrony Środowiska – woda, gleba i powietrze w przemyśle.

III Forum Ochrony Środowiska – woda, gleba i powietrze w przemyśle.

Dodaj do ulubionych
Newsy
POLBRUK S.A. zaprasza do udziału w III Forum Ochrony Środowiska – woda, gleba i powietrze w przemyśle, które odbędzie się 24-25 listopada br. w Toruniu. Jarosław Szuster, Kierownik ds. ochrony środowiska i energetyki Polbruk S.A. przybliży uczestnikom zagadnienia dotyczące ochrony środowiska w kontekście produkcji wibroprasowanych elementów betonowych, na podstawie doświadczeń POLBRUK S.A.

III Forum to kolejne spotkanie - organizowane przez Zespół powermeetings.eu – poświęcone m.in. rozważaniom nad strategicznymi tematami jakimi staną się wkrótce nowe zasady korzystania z wód oraz jakość środowiska wodnego, gruntów i powietrza w kontekście obowiązujących przepisów związanych z Dyrektywą IED, nowym Prawem Wodnym oraz tzw. rozporządzeniem glebowym.
Dlatego też istotną częścią listopadowego spotkania będzie sesja: Technologie a praktyka przemysłowa - case studies, dostępne rozwiązania technologiczne oraz zastosowanie rozwiązań w praktyce. W trakcie tej sesji poruszone będą takie zagadnienia, jak wdrażanie nowych obowiązków a gospodarka wodna i ścieki generowane przez przemysł energetyczny czy kwestie wody i ścieków. Omówiony zostanie temat nowych technologii w aplikacjach przemysłowych oraz oferowanych technologii dla uzdatniania wody i ścieków w branży, a także w zakresie oczyszczania gleby.
Sporo czasu w programie organizatorzy przeznaczyli najnowszym trendom w technikach pomiarowych dla ochrony środowiska oraz technice i technologiom dla zmniejszania uciążliwości emisji gazowych z działalności przemysłowej.

Termin i miejsce Forum: 24-25 listopada 2016 r., Hotel Copernicus, Toruń.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora:
www.powermeetings.eu

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.