Start > Aktualności > Polbruk – tu możesz nas spotkać w czerwcu

Polbruk – tu możesz nas spotkać w czerwcu

Dodaj do ulubionych
Newsy
Od lat uczestniczymy w emocjonujących wydarzeniach i inicjatywach jednoczących ludzi. W samym tylko czerwcu będziecie nas mogli spotkać w Niepołomicach i Olsztynie. Zobaczcie co szykujemy!

Wspieramy organizację Dni Niepołomic, które odbędą się w dniach 3-5 czerwca. Podczas 25. jubileuszowego święta miasteczka pod Krakowem, w którym znajduje się jeden z naszych zakładów produkcyjnych, odbędą się liczne pokazy, gry i zabawy. Głównymi atrakcjami są: koncert Zbigniewa Wodeckiego z zespołem (piątek, 3 czerwca, Zamek Królewski, godz. 20.15) oraz koncert zespołu Afromental i Kasi Popowskiej (sobota, 4 czerwca, Parkur godz. 21.00).

Tydzień później będziemy gościć w Olsztynie (11-12 czerwca). Na dachu Galerii Warmińskiej i ulicy Sikorskiego odbędzie się Night Power – legalne, nocne wyścigi uliczne, których jesteśmy głównym sponsorem. W programie branżowe targi motoryzacyjne, wyścigi i drifting.

Z kolei w weekend 17-19 czerwca, spotkać nas będzie można podczas prestiżowego turnieju siatkówki plażowej Grand Slam Olsztyn 2016. Czołowi polscy i zagraniczni zawodnicy już nie mogą doczekać się zmagań. Mecze będą rozgrywane w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” nad jeziorem Krzywym w Olsztynie.

Do zobaczenia!

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.