Start > Aktualności > Polbruk podwójnym zwycięzcą na gali Builder Awards 2017

Polbruk podwójnym zwycięzcą na gali Builder Awards 2017

Dodaj do ulubionych
Newsy
Budowlana Firma Roku 2017 oraz Polski Herkules – Polbruk wśród najmocniejszych liderów w branży budowlanej.

23 stycznia 2018 r. z Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Builder Awards 2017 – wydarzenie organizowane w celu wyłonienia firm i osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej, wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc zarazem wzór do naśladowania dla wielu przedsiębiorców, zostało zainicjowane przez miesięcznik „Builder” już po raz 15.

Tytuł Budowlana Firma Roku, który w tym roku otrzymała firma Polbruk, stanowi potwierdzenie jej ugruntowanej pozycji na rynku oraz wpływu, jaki wywiera ona na rozwój budownictwa w całej Polsce. Nagrodę tę, jak co roku, przyznała specjalnie powołana Kapituła Konkursu, składająca się z przedstawicieli Rady Naukowej, Programowej i Recenzentów miesięcznika „Builder” oraz przedstawicieli redakcji.

Indywidualnie został nagrodzony także prezes Polbruk S.A. Mariusz Ferenc, otrzymując tytuł Polski Herkules. Wyróżnienie to jest przyznawane jedynie liderom o niezwykłych kompetencjach i podejściu do biznesu, a także doświadczeniu, które przekłada się na skuteczność i świadczy o ogromnej charyzmie. – W firmie Polbruk nasze cele i strategia rozwoju są ściśle określone. Ogromną wagę przywiązujemy w nich do innowacyjności produktów oraz zadowolenia naszych klientów. Cieszę się, że nasza wspólna praca, moja i wszystkich pracowników Polbruk jest doceniana nie tylko w niezależnych badaniach – czego mamy dowód każdego roku, ale także w branżowych konkursach takich jak Builder Awards – mówi Mariusz Ferenc.

 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.