Start > Aktualności > Polbruk S.A. wspiera Fundację Dziecięca Fantazja i Wieczór Marzeń w warszawskim ZOO

Polbruk S.A. wspiera Fundację Dziecięca Fantazja i Wieczór Marzeń w warszawskim ZOO

Dodaj do ulubionych
Newsy
Polbruk S.A. w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu kładzie duży nacisk na edukację zdrowotną. Spółka propaguje zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Uczestniczy także w życiu lokalnych społeczności i angażuje się w szczytne inicjatywy. Jedną z nich jest tegoroczny Wieczór Marzeń w warszawskim ZOO organizowany przez Fundację Dziecięca Fantazja.

Fundacja Dziecięca Fantazja to organizacja pożytku publicznego, która od 2003 roku spełnia marzenia ciężko i przewlekle chorych dzieci. W ciągu 18 lat swojej działalności spełniła ponad 7500 fantazji swoich podopiecznych z całej Polski. Pod koniec sierpnia we współpracy z Warszawskim Ogrodem Zoologicznym już po raz 17-sty zorganizowała Wieczór Marzeń z Fantazją dla  dzieci chorych i żyjących z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. 

„Wieczór Marzeń z Fantazją to ważna akcja i wyjątkowa atrakcja dla dzieci, na którą często czekają z niecierpliwością cały rok. Cieszymy się, że możemy brać udział w tak ważnych inicjatywach i dokładając swoją cegiełkę do organizacji tego wydarzenia, cieszyć się, że na buziach dzieci, często doświadczonych chorobą, pojawiają się uśmiechy radości i szczęścia. Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat - to słowa Janusza Korczaka, które nie tracą na aktualności i powinny przyświecać nam wszystkim. Pamiętamy o tym na co dzień i staramy się wspierać ważne, społeczne inicjatywy - mówi Magdalena Pieczulis, Dyrektor Marketingu Polbruk SA.  

Podczas Wieczoru Marzeń na gości czekało mnóstwo atrakcji i niespodzianek, m. in występy artystów z Teatru Mimello i Teatru Lalka. Animatorzy z teatru Mimello prezentowali swoje umiejętności i uczyli wszystkich chętnych cyrkowych sztuczek. Jedną z atrakcji był także pokaz ciekawych eksperymentów chemicznych oraz zwiedzanie ZOO. Przez cały wieczór dzieci mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz Euro-bungee, a także próbować swoich sił w kręceniu hula hop czy żonglowaniu Na wszystkich uczestników czekał pyszny poczęstunek: pączki, lody i słodkie bułeczki, a także zdrowe owoce i soki. Zapłonęło także ognisko, na którym można było własnoręcznie upiec kiełbaskę lub pianki. Każdy Uczestnik otrzymał mnóstwo niespodzianek. Wśród nich były słodycze maskotki, kosmetyki, książki, puzzle, zeszyty i wiele innych atrakcyjnych gadżetów. Wieczór Marzeń to dla wszystkich uczestników świetna zabawa i niezapomniane wspomnienia.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.