Start > Aktualności > Polbruk SA - Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach

Polbruk SA - Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych 2019 w Kielcach

Dodaj do ulubionych
Newsy
Firma Polbruk SA była Sponsorem Głównym Festiwalu Sportów Plażowych, który odbył się w dniach 17.08 – 1.09.2019r. w Kielcach. Podczas 16 dni festiwalu rozegranych zostało pięć turniejów ogólnopolskich: w beach soccer mężczyzn, siatkówkę plażową kobiet i mężczyzn oraz piłkę ręczną plażową kobiet i mężczyzn. W rozgrywkach wzięli udział najlepsi zawodnicy z całej Polski.

Poza głównymi turniejami na wszystkich kibiców i uczestników festiwalu czekała moc atrakcji i szereg imprez towarzyszących dla dzieci i młodzieży. W ramach festiwalu odbył się Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych w siatkówkę plażową i beach soccer dziewcząt oraz chłopców. Kluby sportowe PGE VIVE Kielce i KS GEMIK Kielce przygotowały dla dzieci specjalne zajęcia. W czasie festiwalu podopieczni domu dziecka mieli wyjątkową okazję potrenować z mistrzem Pawłem Zagumnym - utytułowanym byłym siatkarzem, reprezentantem Polski, mistrzem świata i czterokrotnym olimpijczykiem!

W programie znalazł się również Turniej piłki nożnej plażowej dla osób niepełnosprawnych. Organizatorem imprezy było Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych, Urząd Miasta Kielce oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym przez Prezydenta Kielc – Bogdana Wentę. Sport w  strategii firmy Polbruk SA  odgrywa bardzo ważną rolę.  Firma odpowiedzialnie wspiera aktywny styl życia oraz propaguje aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.