Start > Aktualności > Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka"

Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka"

Dodaj do ulubionych
Newsy
Ktoś mądry kiedyś powiedział „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Wierzymy, że uwzględnienie w strategii marki Polbruk interesów społecznych, wywiera pozytywny, wielowymiarowy wpływ na wiele aspektów i to nie tylko biznesowych. Przepełnia nas radość, że podejmowane przez nas działania skutecznie wpływają na otoczenie zewnętrzne, a jeszcze bardziej cieszymy się, że zyskują na tym najmłodsi.


Tym razem mieliśmy okazję wesprzeć Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech Dziecka" z Kędzierzyna - Koźla. Ośrodek ten, już od roku edukuje i wspiera wyjątkowe dzieci, które potrzebują szczególnej uwagi, empatii i miłości. Podopieczni przedszkola to niezwykle zdolne, ciekawe świata maluchy często borykające się z niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną lub autyzmem. W nowej, kolorowej, dającej pole rozwoju przestrzeni, pod czujnym okiem wykwalifikowanych wychowawców najmłodsi uzyskują pełne rehabilitacyjne i terapeutyczne wsparcie, a ich rodzice pomocną dłoń.


Jako marka jesteśmy zaszczyceni, że mieliśmy okazję wesprzeć tak szczytną inicjatywę i uczestniczyć przy organizacji balu w Kędzierzynie Koźlu, na którym została zlicytowana nasza kostka. Cały dochód uzyskany z aukcji został przekazany kędzierzyńskiemu przedszkolu.


Życzymy samych sukcesów podopiecznym, ich rodzicom i wychowawcom ośrodka. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu działaniu uśmiech dziecka nie raz zagości nie tylko na twarzy najmłodszych.
 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.