Start > Aktualności > Polbruk z certyfikatem programu „Metamorfozy”

Polbruk z certyfikatem programu „Metamorfozy”

Dodaj do ulubionych
Newsy
W 2017 roku firma Polbruk została partnerem edukacyjnego programu „Metamorfozy”, organizowanego przez miesięcznik „Builder”.

„Metamorfozy” to program edukacyjno-promocyjny, którego celem jest przekazywanie wiedzy osobom związanym z procesem inwestycyjnym w polskich miastach o źródłach finansowania modernizacji i rewitalizacji przestrzeni, a także projektowaniu oraz problemach technicznych, które można napotkać na różnych etapach wdrażania pomysłów i realizacji.

W ubiegłorocznej edycji programu udział wzięły największe firmy z sektora budowlanego. Rolą Polbruk było doradzanie w zakresie metamorfoz nawierzchni – ich dostosowywania do funkcji, jaką pełnią w mieście, promocja najnowocześniejszych rozwiązań i technologii stosowanych na rynku kostki brukowej, elementów małej architektury (gazony, obrzeża, stopnie schodowe), a także betonowych wyrobów drogowych. W roku 2017 do programu przystąpiły m.in. takie miasta jak Ełk, Żyrardów oraz Leszno.

Cieszymy się, że nasza firma mogła wziąć udział w tym programie w charakterze partnera, a nasza rola jako producenta kostki brukowej z ponad 25-letnim doświadczeniem, została doceniona.

W ramach podziękowań za udział w programie firma otrzymała certyfikat Programu „Metamorfozy”, który został wręczony podczas uroczystej Gali Builder Awards 23 stycznia 2017 roku.

 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.