Start > Aktualności > Rodzinnie na dwóch kółkach

Rodzinnie na dwóch kółkach

Dodaj do ulubionych
Newsy
Jak co roku trzecia niedziela maja upłynie w Lublinie pod znakiem rodzinnej atmosfery i zabawy łączącej sport, dbałość o zdrowie i więzi rodzinne.

Już po raz 8. mieszkańcy tego wyjątkowego miasta będą mieli okazję wziąć udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, zorganizowanym na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”, pod patronatem marki Polbruk.

Rodzinny Rajd Rowerowy to wydarzenie, w którym z roku na rok uczestniczy coraz więcej uczestników, w niemal każdym wieku. Impreza jest skierowana do wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił na trasach o różnym stopniu trudności, poprowadzonych urokliwymi ulicami tego miasta (9, 19 i 29 km). Na zakończenie rywalizacji wszyscy rowerzyści wezmą udział w pełnym atrakcji festynie z nagrodami i konkursami, o które zadba m.in. firma Polbruk. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy włączyć się w organizację i promocję tego wyjątkowego przedsięwzięcia, któremu towarzyszy tak wiele pozytywnych emocji i wartości, cenionych nie tylko w sporcie, ale i biznesie. Polbruk wspiera tę inicjatywę od 2014 roku.

Do rajdu – gotowi? Start!

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.