Start > Aktualności > Superbrands dla marki Polbruk

Superbrands dla marki Polbruk

Dodaj do ulubionych
Newsy
Marka Polbruk została nagrodzona tytułem Superbrand Polska 2020. Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego klubu najlepszych marek w Polsce. Jest to wyjątkowa nagroda - tytuł ten mogą otrzymać tylko marki, które przejdą przez rygorystyczny Proces Certyfikacji i uzyskają odpowiednie wyniki.

Międzynarodowa organizacja Superbrands od ponad 25 lat nagradza ścisłą elitę wśród marek funkcjonujących na rynkach w blisko 90 krajach. Tytuł Superbrands otrzymują marki, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów i mogą pochwalić się sukcesami w poszczególnych branżach oraz uznaniem i renomą na rynku.

Nagroda Superbrands Polska 2020 została przyznana na podstawie ponad 10 tys. głosów respondentów badania zrealizowanego przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia oraz członków Rady Marek skupiającej wybitnych ekspertów z dziedziny reklamy, marketingu, PR i brandingu. W celu wyłonienia laureatów przebadano 2000 marek zgrupowanych w 100 kategoriach.

Superbrands Polska 2020  to sukces całego zespołu firmy i wszystkich pracowników. Jest to wielowymiarowa nagroda, w której marka poddana jest ocenie na wielu płaszczyznach. Na każdej z nich zaangażowanie pracowników jest  niezmiernie ważnym aspektem, ponieważ finalnie przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientów. Superbrands jest potwierdzeniem zaufania, jakim konsumenci darzą markę Polbruk.  

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych!

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.