Start > Aktualności > Za nami mazurskie targi „Twój Dom, Twój Ogród 2017”

Za nami mazurskie targi „Twój Dom, Twój Ogród 2017”

Dodaj do ulubionych
Newsy
Wiosenne targi budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów, które odbyły się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie, przeszły do historii. Niemal 9500 osób, które odwiedziło imprezę, poznało ofertę firmy Polbruk – nasze produkty były prezentowane na stoisku Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego JARO Jarosław Szejna – partnera Polbruk.

W weekend 18-19 marca, w hali ostródzkiego Expo Mazury, odbyły się dwa wydarzenia: druga edycja targów „Twój Dom, Twój Ogród 2017” oraz siódma odsłona Kiermaszu Ogrodniczego Zielona Arena. Wśród 80 firm prezentujących produkty i usługi obecna była firma JARO – hurtownia materiałów budowlanych ze Stawigudy, działającą na rynku lokalnym – partner Polbruk. Na czas wydarzenia stoisko JARO zamieniło się w ogród wystawowy firmowej kostki brukowej, ponieważ dużą powierzchnię aranżacji zajmowały produkty Polbruk. Dziękujemy za wszystkie spotkania i rozmowy!

Targi „Twój Dom, Twój Ogród” to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawiających się firm, lecz również bogaty program wydarzeń towarzyszących tj.: kiermasz ogrodniczy, pokazy, warsztaty i konkursy. Tegoroczną imprezę ubogaciło spotkanie z prezenterką telewizyjną Katarzyną Dowbor.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.