Start > Aktualności > Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019

Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019

Dodaj do ulubionych
Newsy
Nasze produkty już od 26 lat wiodą prym na rynku materiałów nawierzchniowych w Polsce. Słyniemy z bogatej oferty płyt tarasowych, kostek brukowych oraz elementów małej architektury, dlatego w najnowszym katalogu nie tylko przedstawiliśmy pełny przekrój naszych kolekcji, ale również zamieściliśmy w nim masę inspiracji, pomysłów i porad oraz wypowiedzi i spostrzeżenia naszych klientów.

Najnowszy katalog to nasze portfolio pełne pomysłów i ciekawych rozwiązań. Przy opisach konkretnych kolekcji są zamieszczone kody QR, które przy pomocy smartfona przeniosą Cię do profilu produktu na stronie internetowej lub, za sprawą tych kodów oznaczonych kamerą, przekierują na YouTube, wyświetlając film produktowy dotyczący danej serii. Najnowszym katalogiem skracamy drogę od pomysłu na estetyczną przestrzeń do realizacji przedsięwzięcia. Prezentacja produktów została zobrazowana w sposób możliwe ułatwiający wizualizacje własnego, przydomowego otoczenia. 


Katalog Polbruk „Przestrzeń Pełna Inspiracji 2018/2019” został podzielony na sekcje, które ułatwią poruszanie się po wydawnictwie. Treści rozdzieliliśmy na tematy dotyczące promowanych kolekcji, wypowiedzi klientów oraz ciekawe, wnikliwe porady eksperckie. 
Przekonaj się, że nasz nowy katalog może być kompendium wiedzy, inspiracji i praktycznych porad. Czerp ze źródła pomysłów i spraw, by przestrzeń wokół domu była jeszcze bardziej estetyczna, funkcjonalna i cieszyła przez lata.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.