Start > Inspiracje > TRIADA produkt miesiąca - styczeń

TRIADA produkt miesiąca - styczeń

Dodaj do ulubionych

Szukasz takiego rozwiązania, które wszędzie, gdzie się pojawia, wnosi radość? Taka właśnie jest Triada, nowy produkt Polbruk. Poszukujący nowoczesnych, stylowych projektów klienci będą z aprobatą przyglądać się nawierzchni ułożonej z prostych brył w trzech formatach. Praca z tym produktem jest dla brukarza równie satysfakcjonująca. Wszechstronne zastosowania, wytrzymałość i uniwersalny charakter tej kostki sprawiają, że łatwo można z niej tworzyć zarówno przydomowe ścieżki, jak i miejskie deptaki, podjazdy czy aleje.

„Wszystko, co złożone z trzech, jest doskonałe”.

Trzy kostki w rozmiarach 20x30, 20x40 i 20x50 cm otwierają więcej możliwości aranżacyjnych niż można by się spodziewać. Dzięki kombinacji trzech różnych długości brył stworzenie nowoczesnych wzorów jest niezwykle proste. Patrząc na nawierzchnię z kostki Triada, użytkownicy będą mieli wrażenie, że przestrzeń stała się bardziej stylowa, a przy tym przyjemna dla oka. Projekty z użyciem Triady zachowują idealną równowagę pomiędzy prostotą a oryginalnością. Dzięki temu gotowa nawierzchnia nie znudzi się klientom czy użytkownikom i zawsze będzie się im podobać.

Natchnienia szukaj w kolorach

Paleta rozwiązań Polbruk Triada obfituje też w kolory, które możesz zaproponować swoim klientom. Dobór jednego z pięciu odcieni kostki (lub ich kombinacji) do otoczenia będzie satysfakcjonującym doświadczeniem. Szarości, które są teraz tak modne, to: stalowy, grafitowy i szary. A może wybór padnie na melanż kolorów – nerino (biało-szaro-czarny) lub onyx (z odcieniami pomarańczowo-szaro-białymi)? Każdy z tych pięciu kolorów będzie pasował do otoczenia, a przede wszystkim do zieleni roślinności wokół nas.

Po(waga) sytuacji tego wymaga

Na pytanie „Czego potrzebują Twoi klienci?” odpowiedź jest prosta: „funkcjonalnych i trwałych nawierzchni”. A Triada Polbruk umożliwi tworzenie takich aranżacji dzięki grubości elementów wynoszącej 8 cm. Twoja ekipa ułoży z kostek Triada wytrzymałe parkingi i podjazdy, po których będą mogły jeździć pojazdy nawet o wadze ponad 3,5 t. Powiedzmy sobie szczerze, ruch pieszy to żadne wyzwanie. Dla fachowców wymagające są nawierzchnie regularnie poddawane kilkutonowym obciążeniom. Jak dobrze, że kostki Triada sprostają temu zadaniu.

Co wybrać? To proste!

Chcesz, aby posesja Twojego klienta zyskała nowoczesny akcent w postaci doskonale zaaranżowanej przestrzeni? Wykorzystaj prostotę i uniwersalny charakter kostki Triada. Kto wie, może zostanie ona Twoim ulubionym produktem Polbruk :)

Powiązane produkty

Kostka

KOSTKA BRUKOWA TRIADA

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.