Start > Inspiracje > Polbruk Exa. Płyta dająca wiele możliwości.

Polbruk Exa. Płyta dająca wiele możliwości.

Dodaj do ulubionych

Brukarz musi iść z duchem czasu i kropka. W tym zawodzie nie ma miejsca na kompromisy. By sprostać wymaganiom klientów, trzeba być na bieżąco z trendami panującymi na rynku. Jak się okazuje, same umiejętności techniczne nie wystarczą. Liczy się także wyczucie estetyki. Teraz w modzie są rozwiązania dizajnerskie i nowoczesne. Gdy klient szukający takiej opcji trafi do Was, musicie być w pełnej gotowości i wiedzieć, co mu zaproponować! Dlatego przychodzimy do Was z pomocą i prezentujemy płytę Polbruk Exa, czyli produkt, z którego możecie ułożyć wiele niepowtarzalnych aranżacji!

Dizajn pod każdym kątem
Inwestorzy coraz chętniej odchodzą od klasycznych rozwiązań. Popularność zyskują produkty, które wyglądem nie przypominają znanych i powszechnie stosowanych brył. Polbruk Exa to nowoczesna płyta w kształcie bardzo modnego w ostatnim czasie heksagonu. Inspiracją do jej stworzenia był kształt plastra miodu. Jej dizajn doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przestrzeń ma być zaaranżowana oryginalnie i… ze smakiem.


Informacje techniczne
Płyty Exa mają nieregularną długość boków. Wymiary całej płyty to 56,3 cm długości i 43,2 cm szerokości. Jedna płyta pozwala na ułożenie powierzchni 0,156 m2. Grubość wynosi 4,5 cm, dzięki czemu można ją zastosować tam, gdzie przewiduje się ruch pieszy. Płyta ma gładką fakturę i dostępna jest w kolorze taupe (mokka – stalowy – biały). Jest na tyle uniwersalna, że świetnie skomponuje się z pozostałymi elementami na posesji, np. z m.in. ogrodzeniem z komponentów Murro, obrzeżem Treo lub palisadą Hestra.


Paleta możliwości realizacyjnych
Płyta Exa daje wiele możliwości realizacyjnych. Wykorzystując ją, wykonacie między innymi nietuzinkowy taras lub chodnik o jednolitej, zwartej powierzchni. Inwestorzy lubiący kontakt z naturą mogą zainteresować się rozwiązaniami z zastosowaniem roślinności. Są na to dwa sposoby. Pierwszym jest układanie płyt metodą step by step, czyli z regularnymi przerwami pomiędzy kolejnymi elementami. Drugim sposobem jest ułożenie jednolitej powierzchni z pozostawionymi „wyrywkowo” strefami, w których można zasadzić np. trawę.


Piasek polimerowy Techniseal
W trakcie układania płyt niezbędne jest dobrej jakości spoiwo. Odpowiednio wybrany produkt sprawi, że aranżacja skomponowana z płyt Exa będzie cieszyć swoim wyglądem przez długie lata, a nawierzchnia będzie wyjątkowo wytrzymała. Takim produktem jest piasek polimerowy Techniseal, który dzięki swoim właściwościom zapewnia szybkie i mocne spoinowanie. Został opracowany specjalnie do łączenia płyt układanych na miękkim podłożu. Ponadto jego formuła zapobiega pojawianiu się roślin na łączeniach, co pozwala na utrzymanie przestrzeni zaaranżowanej przy pomocy płyt Exa w czystości.

 

Powiązane produkty

Płyta tarasowa

PŁYTA TARASOWA EXA

Systemy ogrodzeń

SYSTEM OGRODZEŃ MURRO

Obrzeże

Obrzeże Treo

Palisada

Palisada Hestra

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.