Start > Inspiracje > Jak wybrać kostkę brukową?

Jak wybrać kostkę brukową?

Dodaj do ulubionych
Przed dokonaniem wyboru kostki brukowej, warto zastanowić się jaką rolę będzie ona pełnić na naszej posesji, czy dobrze wkomponuje się w otoczenie domu oraz czy jej parametry techniczne pozwolą użytkować produkt przez wiele lat.

Kostka brukowa powinna odznaczać się wyjątkową estetyką i wytrzymałością, gwarantującą zadowolenie z produktu przez lata. Z tego względu warto stawiać na pewnych producentów o sprawdzonej renomie, jak Polbruk S.A. Dlaczego Polbruk? Firma oferuje szeroki wachlarz kostek brukowych i elementów małej architektury o wyjątkowym designie, dając gwarancję wysokiej jakości. Potwierdzają to właściciele domów, którzy zdecydowali się zaaranżować przestrzeń kostką brukową tej firmy. Czym kierowali się przy wyborze? Opowiada Sebastian Kociński.

- Najważniejsza była estetyka produktu - możliwość wyboru wielu kolorów i kształtów, które pozwoliłyby stworzyć lekką, a zarazem stabilną kompozycję. Nie bez znaczenia była również renoma firmy oraz kwestie techniczne - gwarancja utrzymania koloru, łatwość czyszczenia oraz użytkowania. Ostatecznie zdecydowałem się na kostkę Polbruk Teriso w kolorze sahara, Polbruk Granito w kolorze hawaii, Polbruk Carmino latte i hawaii. 
Całość kompozycji dopełniają brązowe Obrzeża Canto oraz grafitowe Ogrodzenie Antara II. Dzięki profesjonalnemu doradztwu ze strony firmy, w ramach usługi projektowej, udało się zaaranżować przestrzeń w taki sposób, że obecnie pełni ona rolę swoistego placu wystawowego dla osób przejezdnych, które zatrzymują się przed domem, aby z bliska obejrzeć kostkę brukową Polbruk, a czasem nawet dopytać o parę rzeczy związanych z jej użytkowaniem
- wyjaśnia Sebastian Kociński.

 

Powiązane produkty

Kostka

KOSTKA BRUKOWA GRANITO

Kostka

Kostka Brukowa Carmino

Systemy ogrodzeń

SYSTEM OGRODZEŃ ANTARA II

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.