Start > Inspiracje > Kalkulator ogrodzeń. Oblicz koszt swojego ogrodzenia

Kalkulator ogrodzeń. Oblicz koszt swojego ogrodzenia

Dodaj do ulubionych
Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które możemy zastosować do ogrodzenia naszej posesji. Bardzo ważne jest to, żeby dobrać rozwiązanie estetyczne, nowoczesne, gwarantujące ciszę i prywatność, a przy tym szybkie w budowie i atrakcyjne cenowo.

Wszystkie te kryteria spełniają ogrodzenia wykonane z bloczków betonowych. Cechują się one wysoką odpornością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne i zachowują  estetyczny wygląd przez wiele lat. Jeśli budynek znajduje się blisko ruchliwej ulicy, warto zainwestować w ogrodzenie pełne. W przypadku, gdy droga przebiegająca koło posesji jest mało ruchliwa, możemy wybrać słupki z ażurowymi przęsłami.

Firma Polbruk w celu ułatwienia wyboru najbardziej optymalnego modelu ogrodzenia przygotowała dla swoich klientów specjalny kalkulator umożliwiający zaprojektowanie ogrodzenia oraz obliczenie ilości potrzebnych do jego budowy materiałów.

Kalkulator ogrodzeń Polbruk to intuicyjne narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób możemy zaprojektować otoczenie posesji spośród dostępnych produktów marki Polbruk. Program umożliwia stworzenie schematycznego projektu ogrodzenia dopasowanego do charakteru posesji. Pierwszym krokiem jest wybór stylu domu (klasyczny lub nowoczesny) i najbardziej zbliżonej elewacji, a także preferowanych kolorów pustaków ogrodzeniowych i daszków. W kolejnym etapie rysujemy w programie schemat ogrodzenia w układzie liniowym. Program podpowiada domyślne rozwiązane na frontowe ogrodzenie – z miejscem na furtkę oraz bramę, w standardowych wymiarach. Zdecydowanym atutem programu jest możliwość modyfikacji każdego elementu ogrodzenia w zależności od potrzeb. W kilku krokach można zmienić wymiary furtki, przęseł, ilości warstw muru. Każdą zmianę można zobaczyć dzięki podglądowi 3D. Efekt końcowy w postaci raportu to wykaz użytych produktów z orientacyjną cena detaliczną brutto.

Kalkulator ogrodzeń Polbruk to bezpłatne i niezwykle proste w obsłudze narzędzie kalkulacyjne, dzięki któremu można wygodnie i samodzielnie zaprojektować ogrodzenie oraz dokonać szacunkowej wyceny kompletnego ogrodzenia z bloczków Polbruk.

Kalkulator dostępny jest na stronie Zaprojektuj z nami.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.