Start > Inspiracje > Klasyka pełna elegancji

Klasyka pełna elegancji

Dodaj do ulubionych
Polbruk Nostalite, Polbruk Carmino oraz Polbruk Granito w podstawowych kolorach są rozwiązaniem dla ogrodów pełnych kwiatów, w których nawierzchnia ma być dopełnieniem aranżacji przestrzeni, ale nie grać „pierwszych skrzypiec”.

Natura nie zna ograniczeń, gdy chodzi o kolory! Zwyczajowo - pojęcia „barwy natury” - używamy w odniesieniu do bujnej zieleni roślinności, jasnych brązów ziemi, lazurowych błękitów nieba, odcieni żółci, czerwieni, ognistych pomarańczy. Wszystkie te barwy - w różnych proporcjach - mogą pojawić się w Twoim ogrodzie. Strzeliste krzewy, barwne kwietniki, oczka wodne, pergole, donice, soczyste zielenie traw - każdy z tych elementów doda ogrodowi urzekających tonacji. W tym gąszczu kolorów zaplanowanie ścieżki, tarasu, czy patio powinno przebiegać w zgodzie z wybranym stylem - bez względu na to, czy bardziej odpowiada nam szykowność wielkomiejskiego parku, czy „nietknięta ręką ogrodnika naturalność” angielskiego ogrodu.

Wśród licznych rabat o krętych i nieregularnych kształtach wyśmienitym dopełnieniem kompozycji będzie ścieżka wyłożona kostką o łagodnych zaokrągleniach, na przykład stonowany kolorystycznie Polbruk Nostalite lub w kolorze orzechowym. Wprowadzą one do wielobarwnej przestrzeni ogrodu trochę spokoju. Brązy, oranże oraz intensywne czerwienie w kostce Polbruk Carmino już nie muszą być domeną października i listopada. Zaaranżowana w takich odcieniach przestrzeń nabiera rumieńców także zimą lub wczesną wiosną, gdy nasz ogród drzemie przykryty szarobiałym puchem. Subtelna kombinacja barw doskonale komponuje się z tradycyjną dachówką w kolorze palonej cegły. Paleta burgundów i złocieni złagodzona jasnym odcieniem elewacji domu, będzie się efektownie prezentować zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni.

Tajemniczy ogród pełen barwnych roślin i krętych ścieżek, to królestwo dziecięcych zabaw i miejsce odpoczynku dorosłych. Sielankowy klimat i malowniczy krajobraz możemy stworzyć na własnym podwórku przy pomocy kostek Polbruk Granito i Polbruk Ideo, dzięki prostym kształtom i kolorystyce, świetnie wpiszą się w barwne otoczenie i skomponują się z drewnianym domem, hamakiem i kolorowymi kwiatami. Stonowane szarości, to z kolei propozycja odpowiednia do nowoczesnych, modernistycznych budynków z jasną elewacją i ciemną stolarką.

Nowa kolekcja Polbruk Trento czerpie inspirację z najlepszych wzorców włoskiej architektury, szeroki wachlarz kolorystyczny umożliwia idealne dopasowanie kostki do barwy i stylistyki domu oraz jego bezpośredniego otoczenia. Dzięki temu całą posesję cechować będzie kompozycyjna spójność. W sytuacji, gdy brukiem Polbruk Trento wyłożona ma zostać większa przestrzeń, na przykład: podjazd, chodnik, skwerek lub parkowe aleje, warto pomyśleć o zestawieniu ze sobą kostek o zbliżonych odcieniach. Połączenie szarości z grafitem lub brązu z czerwienią będzie rozwiązaniem, które efektownie urozmaici przydomowy lub miejski krajobraz.

Powiązane produkty

Kostka

Kostka Brukowa Nostalite

Kostka

Kostka Brukowa Carmino

Kostka

KOSTKA BRUKOWA GRANITO

Kostka

Kostka Brukowa Ideo

Kostka

KOSTKA BRUKOWA TRENTO

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.