Start > Inspiracje > To, co najprostsze, bywa najbardziej funkcjonalne

To, co najprostsze, bywa najbardziej funkcjonalne

Dodaj do ulubionych
Podobnie jest z płytą Polbruk Urbanika, czy Polbruk Urbanika 60 - klasyczny produkt może z powodzeniem stanowić neutralne wykończenie dla każdego rodzaju architektury.

Z inwestycji wydobywa to, co najpiękniejsze, podkreślając walory obiektów o różnym charakterze, czy przeznaczeniu. W Boguchwale - Polbruk Urbanika - w intrygujący sposób dopełniają aranżację rynku miejskiego, którego centralnym punktem jest zabytkowy spichlerz. W Parku Uzdrowiskowym Hellwiga w Ciechocinku - na uwagę zasługuje fakt, że kostka stanowi tu dekorację samą w sobie urozmaicając miejską przestrzeń. 

Rynek Miejski w Boguchwale to ponad 5.000 metrów kwadratowych szlachetnych kostek brukowych: Polbruk Urbanika o grubości 8 centymetrów, płukanych oraz gładkich w melanżach kolorystycznych: onyx, nerino, barwy jesieni oraz nawierzchnie z kostek dekoracyjnych i klasycznych: Polbruk Nostalite (o grubości 6 centymetrów), Polbruk Tetka (o grubości 8 centymetrom w kolorze szarym). W okolicach rynku i pałacu w Boguchwale znajdziemy kilka zabytkowych budynków w tym, piękny - wspomniany już - spichlerz datowany na około 1850 rok, w którym obecnie mieści się Miejska Biblioteka Publiczna.

Do realizacji rynku w Boguchwale posłużyły kostki Polbruk Urbanika, natomiast w parku w Ciechocinku, połączono szare kostki Polbruk Urbanika z melanżowymi kostkami Polbruk Nostalite, dzięki czemu uzyskano zdumiewająco kontrastujący efekt faktur i barw. 

Obie realizacje potwierdzają, że nawet dzięki jednej kostce - dostępnej w różnych odcieniach, formatach, rozmaitej fakturze - można stworzyć ciekawe i nowoczesne kompozycje miejskiej przestrzeni.

 

Powiązane produkty

Kostka

Kostka Brukowa Nostalite

Kostka

KOSTKA BRUKOWA TETKA GR. 8 CM | z fazą | bez fazy | z mini-fazą

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.