Start > Inspiracje > Z czego zrobić podjazd?

Z czego zrobić podjazd?

Dodaj do ulubionych
Zaprojektowanie wygodnego, bezpiecznego, a przede wszystkim - funkcjonalnego i trwałego wjazdu do garażu nie jest sprawą prostą. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, nie tylko własne upodobania, ale również wielkość przestrzeni do zagospodarowania, otoczenie domu. Funkcjonalny i elegancki podjazd do garażu to solidna wizytówka domu.

Funkcjonalność w każdym calu!

Równa przestrzeń przed garażem zapewnia łatwe manewrowanie autem nawet niedoświadczonemu kierowcy, a do tego daje największe możliwości aranżacyjnie. „Właściciele płaskich podjazdów mogą swobodnie łączyć różne rodzaje faktur, rozmiarów i kolorów kostki, tym samym tworząc oryginalne kompozycje. Na takiej przestrzeni niezwykle efektownie będą prezentować się - utrzymane w ciepłych odcieniach kolorystycznych - większe, kostki z linii Polbruk Granito. Doskonale sprawdzą się też drobnowymiarowe, trapezowe kostki Polbruk Beganit o fakturze granitu, albo ich odpowiednik Polbruk Avanti lub gładko wykończone Polbruk Carmino. Kostki mają grubość 6 cm, dzięki czemu nadają się do zastosowania na ciągach komunikacyjnych” - mówi ekspert firmy Polbruk.

 

W górę czy w dół, czyli stopień nachylenia wjazdu?

Rozwiązaniem dla problemów może być zastosowanie płyt ażurowych Polbruk Greengo, Polbruk Extrano, lub zastosowanie kostki płukanej. Doskonale sprawdzi się również klasyczna kostka prostokątna lub kwadratowa, jak na przykład Polbruk Napoli, których specjalna, chropowata powierzchnia daje kołom dobrą przyczepność. Wolnostojący dom na dużej posesji, to idealne miejsce do zaprojektowania praktycznego i efektownego podjazdu. Wolna przestrzeń daje przecież nieograniczone możliwości aranżacyjne i należy ten potencjał odpowiednio wykorzystać. Duży plac przed domem daje, nie tylko możliwość praktycznego wykorzystania, ale pozwala uczynić z podjazdu miejsce reprezentacyjne. Można łączyć różne kolory kostki, na przykład: miksując onyx, sahara, alpen i elementy z linii Polbruk Petra, czy też zdecydować się na proste rozwiązanie z Polbruk Urbanika o grubości 8 cm.

Powiązane produkty

Kostka

KOSTKA BRUKOWA GRANITO

Kostka

Kostka Brukowa Avanti

Kostka

Kostka Brukowa Carmino

Płyta ażurowa

Płyta Ażurowa Extrano

Kostka

Kostka Brukowa Napoli

Kostka

KOSTKA BRUKOWA PETRA

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.