Start > Inspiracje > Donice i kwietniki

Donice i kwietniki

Dodaj do ulubionych
Przyszła wiosna, a w głowach Twoich klientów rozkwitają nowe pomysły na aranżację posesji? Dla dobrego brukarza nie ma rzeczy niemożliwych, a z naszym poradnikiem nawet najbardziej zaskakujące pomysły zleceniodawców mogą nabrać realnych kształtów. W tym sezonie wszystko pójdzie Ci jak z płatka – bo wręczamy Ci bukiet pełen inspiracji dotyczących donic ogrodowych!

Mała architektura ogrodowa

Konkurencja budzi się na wiosnę i zdumiewa swoimi realizacjami? W sumie – dobrze się składa! To dobra okazja do tego, żeby doszlifować ofertę Twojej firmy. Co powiesz na to, żeby z budowania płaskich powierzchni z kostek i płyt betonowych płynnie przejść do kreowania elementów małej architektury ogrodowej? Na pierwszy rzut – wielkoformatowe donice i kwietniki. Doskonale zdobią posesje w nowoczesnym i tradycyjnym stylu, odpowiednio podkreślają piękno natury i stanowią dopełnienie pozostałych elementów betonowych.

 

Okiem fachowca – Polbruk  L-ka Tigela

Ale dość już o wizualnych walorach tego rozwiązania. Dla brukarzy liczą się konkrety, np. jakie produkty wykorzystać do stworzenia donicy lub kwietnika. Firma Polbruk ma w swojej ofercie kilka opcji, które doskonale sprawdzą się do budowy tego typu konstrukcji. Po pierwsze: L-ka Tigela. Wystarczy połączyć dwa elementy w pozycji poziomej i… donica gotowa! Wymagającym klientom możecie zaproponować bardziej rozbudowane aranżacje. Prezentujemy Ci kilka gotowych projektów w galerii obok.


Widzisz już, jak Twój klient jest zaskoczony całą gamą możliwości, które daje L-ka Tigela? To zaskocz go jeszcze bardziej!  Polbruk właśnie wprowadził do oferty nowość -  gotową donicę Tigela, która będzie idealnym dopełnieniem aranżacji posesji. Produkt charakteryzuje się gładką fakturą, uniwersalną kolorystyką i funkcjonalnym rozmiarem: 40x40x33 (szer.x dł. x wys.). Ta ostatnia cecha będzie szczególnie ważna dla tych klientów, którzy chcieliby w zasadzić w donicy np. drzewka ozdobne.

 

Okiem fachowca – Polbruk Neo

I jak, Tigela wpadła Ci w oko, a w Twojej głowie rodzą się kolejne pomysły na jej wykorzystanie? Bardzo się cieszymy, ale… nie kończymy inspirować. Bierzemy na warsztat Polbruk Neo. Jego prosta forma daje mnóstwo możliwości. Jeśli więc sama donica to za mało, może zaproponujesz swojemu klientowi zabudowę z przestronnymi miejscami do siedzenia i wkomponowanymi otworami na roślinność? Choć pierwsze wyobrażenie takiej konstrukcji może być dość nieoczywiste, przekonaj swojego klienta, że ten projekt to strzał w dziesiątkę. Wygodne miejsca siedzące dla kilku osób, bliski kontakt z roślinami i ogólne wrażenie nowoczesnej zabudowy, która przetrwa całe lata. To brzmi dobrze, prawda?
Ale można jeszcze lepiej – zabudowa z siedziskami, kwietnikami i… fontanną! Sąsiedzi Twojego klienta będą przecierać oczy ze zdziwienia, Twój klient będzie dumny ze swojej posesji, a Ty wrzucisz do portfolio nową realizację. Rozwiązanie korzystne dla każdej strony, więc warto się na nie zdecydować.

 

Okiem fachowca – Polbruk Albero

Powyższe inspiracje dotyczą zabudowań w nowoczesnym stylu, dlatego teraz prezentujemy Ci alternatywę – z myślą o Twoich klientach, którzy raczej preferują tradycyjny styl. Dwie sześcienne donice w równoległym położeniu, stworzone z elementów przypominających łupek, to idealne rozwiązanie, dedykowane również na tarasy. Z modułów Albero można tworzyć wyjątkowo pokaźne konstrukcje o różniej wielkości (zachowując proporcje z pierwotnych projektów). 

 

Ogród możliwości

Jak zauważyłeś, produkty z oferty Polbruk dają dużo możliwości konstrukcyjnych. Pamiętaj, że nie musisz ograniczać się do naszych propozycji. Jeśli masz zdolności projektowe, pomyśl nad własnymi, niestandardowymi rozwiązaniami, które wzmocnią Twoją pozycję na rynku. Wierzymy w Twoją moc!  

Powiązane produkty

Donica

System Donicowy Tigela

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.