Start > Inspiracje > Inspiracje na wiosnę

Inspiracje na wiosnę

Dodaj do ulubionych
Dla brukarza
Porada
O tym, że posesja jest wizytówką każdego domu, wie każdy z Waszych klientów. Tarasy są często przedłużeniem salonów, a podjazdy, chodniki i ścieżki pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale także dekoracyjne. Klienci mają coraz większe wymagania. Jeśli zastanawiacie się, jak im sprostać, jednocześnie rekomendując modne i trwałe rozwiązania – przeczytajcie artykuł!

Jodełka – trend na wiosnę

Symetryczny wzór, kojarzący się z parkietami we wnętrzach, przenosimy prosto na taras! Idealne produkty do tego typu projektów to np. Polbruk Oland oraz Polbruk Metrik. Oba warianty dostępne są w kolorach: białym, stalowym, bazaltowym, nerino i korten. Niekomplikowana, prostokątna forma pozwala na układanie pięknych kompozycji. Możliwości jest wiele, ale są one zależne głównie od gustu zleceniodawcy – można łączyć ze sobą różne kolory lub wybrać jedną tonację kolorystyczną, tworzącą stonowany wzór.

Szczegół ma znaczenie

Geometria nigdy nie wychodzi z mody! Sześcioboczne płyty Polbruk Exa to kolejna propozycja dla tych, którzy cenią sobie zarówno trendy, jak i nowoczesne, niestandardowe rozwiązania. Doskonale pasuje do nowoczesnych posesji i tarasów i dobrze komponuje się z obrzeżami: Polbruk Palinea, Polbruk Modern i Palisada Zen.

Dla miłośników zieleni

Wiosna to czas, kiedy miłośnicy ogrodów chcą jak najpiękniej wyeksponować swoje rośliny. Pomogą im w tym produkty z linii Polbruk Tigela. Dostępne elementy pozwalają nie tylko na budowę murków i donic, ale także sprawdzą się w przypadku tworzenia „wiszących” ogrodów. To prawdziwy hit w aranżacji posesji! Modułowy charakter oraz kształt przypominający literę „L” nadaje się także do budowy rabat, obrzegowań drzew i rozbudowanych kwietników.

Stopnie schodowe

Jeśli Wasz klient marzy o posesji w stylu śródziemnomorskim, kojarzącym się z nadmorskimi alejkami i pasażami, zaproponujcie mu zastosowanie stopni Polbruk Grando. Zróżnicowana wielkość elementów o łamanej lub gładkiej fakturze sprawi, że przestrzeń nabierze wyjątkowego charakteru. Stopnie idealnie komponują się z produktem Polbruk Lamell, czyli wielkoformatowymi płytami dostępnymi w wariancie gładkim lub płukanym.

Fontanna na posesji

Pomysły na zastosowanie modułów z linii Polbruk Albero nie znają granic! Oprócz zastosowań opisanych tutaj: Klasyczny design w nowoczesnej odsłonie, z produktu można stworzyć także… fontannę! Jeśli w ogrodzie Waszego klienta dominują chłodniejsze barwy, polećcie mu zastosowanie koloru alpen (ciemny, doskonale wpisujący się w otoczenie zieleni). Kolor brenta (beżowo-szary) sprawdzi się w projektach posesji np. w stylu rustykalnym.

 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.