Start > Inspiracje > Inspiracje na wiosnę

Inspiracje na wiosnę

Dodaj do ulubionych
O tym, że posesja jest wizytówką każdego domu, wie każdy z Waszych klientów. Tarasy są często przedłużeniem salonów, a podjazdy, chodniki i ścieżki pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale także dekoracyjne. Klienci mają coraz większe wymagania. Jeśli zastanawiacie się, jak im sprostać, jednocześnie rekomendując modne i trwałe rozwiązania – przeczytajcie artykuł!

Jodełka – trend na wiosnę

Symetryczny wzór, kojarzący się z parkietami we wnętrzach, przenosimy prosto na taras! Idealne produkty do tego typu projektów to np. Polbruk Oland oraz Polbruk Metrik. Oba warianty dostępne są w kolorach: białym, stalowym, bazaltowym, nerino i korten. Niekomplikowana, prostokątna forma pozwala na układanie pięknych kompozycji. Możliwości jest wiele, ale są one zależne głównie od gustu zleceniodawcy – można łączyć ze sobą różne kolory lub wybrać jedną tonację kolorystyczną, tworzącą stonowany wzór.

Szczegół ma znaczenie

Geometria nigdy nie wychodzi z mody! Sześcioboczne płyty Polbruk Exa to kolejna propozycja dla tych, którzy cenią sobie zarówno trendy, jak i nowoczesne, niestandardowe rozwiązania. Doskonale pasuje do nowoczesnych posesji i tarasów i dobrze komponuje się z obrzeżami: Polbruk Palinea, Polbruk Modern i Palisada Zen.

Dla miłośników zieleni

Wiosna to czas, kiedy miłośnicy ogrodów chcą jak najpiękniej wyeksponować swoje rośliny. Pomogą im w tym produkty z linii Polbruk Tigela. Dostępne elementy pozwalają nie tylko na budowę murków i donic, ale także sprawdzą się w przypadku tworzenia „wiszących” ogrodów. To prawdziwy hit w aranżacji posesji! Modułowy charakter oraz kształt przypominający literę „L” nadaje się także do budowy rabat, obrzegowań drzew i rozbudowanych kwietników.

Stopnie schodowe

Jeśli Wasz klient marzy o posesji w stylu śródziemnomorskim, kojarzącym się z nadmorskimi alejkami i pasażami, zaproponujcie mu zastosowanie stopni Polbruk Grando. Zróżnicowana wielkość elementów o łamanej lub gładkiej fakturze sprawi, że przestrzeń nabierze wyjątkowego charakteru. Stopnie idealnie komponują się z produktem Polbruk Lamell, czyli wielkoformatowymi płytami dostępnymi w wariancie gładkim lub płukanym.

Fontanna na posesji

Pomysły na zastosowanie modułów z linii Polbruk Albero nie znają granic! Oprócz zastosowań opisanych tutaj: Klasyczny design w nowoczesnej odsłonie, z produktu można stworzyć także… fontannę! Jeśli w ogrodzie Waszego klienta dominują chłodniejsze barwy, polećcie mu zastosowanie koloru alpen (ciemny, doskonale wpisujący się w otoczenie zieleni). Kolor brenta (beżowo-szary) sprawdzi się w projektach posesji np. w stylu rustykalnym.

 

Powiązane produkty

Kostka

KOSTKA BRUKOWA METRIK

Płyta tarasowa

PŁYTA TARASOWA EXA

Obrzeże

OBRZEŻE PALINEA

Obrzeże

Obrzeże Modern

Palisada

Palisada Zen

Donica

System Donicowy Tigela

Stopień

Stopień Schodowy Grando

Płyta tarasowa

PŁYTA TARASOWA LAMELL

Murek

MUREK ALBERO

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.