Start > Inspiracje > Klasyczny design w nowoczesnej odsłonie

Klasyczny design w nowoczesnej odsłonie

Dodaj do ulubionych
Zapewne bardzo często spotykacie się z niezdecydowaniem Waszych klientów. Z jednej strony styl posesji jest już określony, z drugiej – wciąż rodzą się nowe pomysły na aranżacje. Jak pogodzić zróżnicowane gusta zleceniodawców? Jak zmierzyć się z chęcią mieszania tradycji z nowoczesnością? Jak spełnić wszystkie oczekiwania? Odpowiedź na te pytanie jest prosta: zarekomendować wybór produktów, które są uniwersalne i klasyczne, komponują się z wieloma elementami architektury, a przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością.

Betonowy murek inspirowany skalnymi łupkami

Jednym z takich produktów jest linia murków Polbruk Albero. Choć na pierwszy rzut oka design przywodzi na myśl skojarzenia z monumentalnymi historycznymi konstrukcjami, tak naprawdę w zestawieniu z innymi produktami, murek nabiera lekkości. Jest dostępny w dwóch kolorach. Ciepły odcień – brenta – doskonale komponuje się z kostkami Polbruk Oland, Ideo lub Nostalite. Barwa alpen idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Odpowiednimi sąsiadami dla niej będą wielkoformatowe płyty: Polbruk Exa, Lamell albo Multicomplex.

Produkt do zadań specjalnych

Twój klient dba o każdy szczegół w aranżacji posesji i oprócz przygotowania chodników i ścieżek zlecił Ci także wykonanie innych elementów architektury ogrodowej? Fantastycznie! Wykorzystując elementy z linii Polbruk Albero możesz stworzyć np. kwietniki, donice, grille, paleniska, a nawet fontanny! Na palecie znajduje się siedem wzorów bloczka w tych samych wymiarach, ale różniących się strukturą. Wszystko zależy więc od Twojej kreatywności. Konstrukcja bloczków pozwala także wykorzystanie ich do budowy murków oporowych, zapobiegających osuwaniu się ziemi.

Z technicznego punktu widzenia

Wbrew pozorom, proces układania elementów nie jest skomplikowany. Etapy prac zostały szczegółowo opisane w dokumencie: Polbruk Murek Albero – instrukcja montażu. Plik możesz pobrać i wydrukować. Znajdziesz w nim również informacje o przykładowych możliwościach wykorzystania elementów z jednej palety.

 

Sprawdź jak profesjonalnie budować murek z wykorzystaniem elementów Albero: zobacz instrukcję

Powiązane produkty

Kostka

Kostka Brukowa Ideo

Kostka

Kostka Brukowa Nostalite

Murek

MUREK ALBERO

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.