Start > Inspiracje > Murrem za nowościami!

Murrem za nowościami!

Dodaj do ulubionych
Dla brukarza
Porada
Jak na prawdziwego fachowca przystało, musisz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami produktowymi. Zaskocz swoich klientów i zaproponuj im uniwersalne rozwiązanie ogrodzeniowe – dopasowane do ich gustu i potrzeb. Dowiedz się więcej o ogrodzeniu Murro i bądź mistrzem w swoim fachu!

Ogrodzenie Murro
Rodzina Polbruk niedawno się powiększyła! Do kategorii produktów ogrodzeniowych dołączyło ogrodzenie Murro. Co je wyróżnia? Oryginalny design, gładka faktura (w opcji melanż) i niepowtarzalne kolory. Jego prosta forma doskonale pasuje do posesji w nowoczesnym stylu. Oprócz swoich wizualnych walorów produkt pełni ważną funkcję: jego konstrukcja skutecznie chroni prywatny teren przed intruzami
 

Z technicznego punktu widzenia
W ofercie dostępne są pustaki oraz daszki Murro (do zastosowania słupkowego lub międzysłupkowego). Pustaki mają wymiary 20x50,4x20 cm, a daszki 20x50,4x5 cm. Jeśli chodzi o gamę kolorystyczna, można wybierać spośród odcieni: stalowy, grafitowy, nerino, onyx lub latte. Ostateczny wybór kolorystyki powinien być zależny od dominujących na posesji barw. Jeśli zatem Twój klient wybrukował podjazd kostkami w ciepłych barwach, zaproponuj mu kolory Murro z tej samej tonacji, jeśli w zimnych – zachęć go do grafitów lub szarości.


Lity mur czy słupki?
Przed stworzeniem projektu ogrodzenia, koniecznie zapytaj swojego klienta, na czym najbardziej mu zależy: na zachowaniu całkowitej prywatności, na eleganckim wykończeniu posesji, a może na wyeksponowaniu zieleni? Jeśli zdecydowanie odpowie, że chce całkowicie oddzielić się od przestrzeni wspólnej, postawcie na konstrukcję litego muru. Będzie on stanowił świetną barierę akustyczną i skutecznie ochroni teren przed wzrokiem wścibskich przechodniów. Jeśli jednak Twój klient mieszka na kameralnym osiedlu, zaproponuj mu budowę słupków z elementów Murro, połączonych ażurowymi przęsłami (np. metalowe, drewniane lub z desek kompozytowych). Tego typu ogrodzenie będzie wydawać się lżejsze i zwiększy dostęp światła do ogrodu.


Kalkulator ogrodzeń
Brukarzu! W przypadku ogrodzeń, świetnym narzędziem dla Ciebie i Twojego klienta, będzie kalkulator dostępny tutaj. Dzięki niemu w szybki sposób oszacujesz koszty ogrodzenia oraz zmodyfikujesz jego elementy w zależności od potrzeb projektowych. Wystarczy kilka kliknięć, żeby zmienić wymiary furtki, muru czy przęseł. Efekt swojej pracy zobaczysz na wizualizacji 3D.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.