Start > Inspiracje > Murrem za nowościami!

Murrem za nowościami!

Dodaj do ulubionych
Jak na prawdziwego fachowca przystało, musisz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami produktowymi. Zaskocz swoich klientów i zaproponuj im uniwersalne rozwiązanie ogrodzeniowe – dopasowane do ich gustu i potrzeb. Dowiedz się więcej o ogrodzeniu Murro i bądź mistrzem w swoim fachu!

Ogrodzenie Murro
Rodzina Polbruk niedawno się powiększyła! Do kategorii produktów ogrodzeniowych dołączyło ogrodzenie Murro. Co je wyróżnia? Oryginalny design, gładka faktura (w opcji melanż) i niepowtarzalne kolory. Jego prosta forma doskonale pasuje do posesji w nowoczesnym stylu. Oprócz swoich wizualnych walorów produkt pełni ważną funkcję: jego konstrukcja skutecznie chroni prywatny teren przed intruzami
 

Z technicznego punktu widzenia
W ofercie dostępne są pustaki oraz daszki Murro (do zastosowania słupkowego lub międzysłupkowego). Pustaki mają wymiary 20x50,4x20 cm, a daszki 20x50,4x5 cm. Jeśli chodzi o gamę kolorystyczna, można wybierać spośród odcieni: stalowy, grafitowy, nerino, onyx lub latte. Ostateczny wybór kolorystyki powinien być zależny od dominujących na posesji barw. Jeśli zatem Twój klient wybrukował podjazd kostkami w ciepłych barwach, zaproponuj mu kolory Murro z tej samej tonacji, jeśli w zimnych – zachęć go do grafitów lub szarości.


Lity mur czy słupki?
Przed stworzeniem projektu ogrodzenia, koniecznie zapytaj swojego klienta, na czym najbardziej mu zależy: na zachowaniu całkowitej prywatności, na eleganckim wykończeniu posesji, a może na wyeksponowaniu zieleni? Jeśli zdecydowanie odpowie, że chce całkowicie oddzielić się od przestrzeni wspólnej, postawcie na konstrukcję litego muru. Będzie on stanowił świetną barierę akustyczną i skutecznie ochroni teren przed wzrokiem wścibskich przechodniów. Jeśli jednak Twój klient mieszka na kameralnym osiedlu, zaproponuj mu budowę słupków z elementów Murro, połączonych ażurowymi przęsłami (np. metalowe, drewniane lub z desek kompozytowych). Tego typu ogrodzenie będzie wydawać się lżejsze i zwiększy dostęp światła do ogrodu.


Kalkulator ogrodzeń
Brukarzu! W przypadku ogrodzeń, świetnym narzędziem dla Ciebie i Twojego klienta, będzie kalkulator dostępny tutaj. Dzięki niemu w szybki sposób oszacujesz koszty ogrodzenia oraz zmodyfikujesz jego elementy w zależności od potrzeb projektowych. Wystarczy kilka kliknięć, żeby zmienić wymiary furtki, muru czy przęseł. Efekt swojej pracy zobaczysz na wizualizacji 3D.

Powiązane produkty

Systemy ogrodzeń

SYSTEM OGRODZEŃ MURRO

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.