Start > Inspiracje > Nowości chodzą Triadami!

Nowości chodzą Triadami!

Dodaj do ulubionych
Brukarzu! W tym sezonie wszystko będzie układać się doskonale – każde zlecenie zrealizujesz z powodzeniem, zyskując aprobatę usatysfakcjonowanych klientów. A wszystko za sprawą nowości produktowych, które pojawiły się w ofercie marki Polbruk. Jedną z nich jest produkt Polbruk Triada, który daje Tobie i Twoim klientom nieograniczone możliwości! Trzy formaty kostek to zapowiedź długiej listy rozwiązań projektowych, które możesz zastosować na prywatnych posesjach lub w przestrzeni publicznej.

Potęga prostoty
Wiesz, w czym tkwi siła produktu Polbruk Triada? W jego prostocie! Zapewne miałeś już okazję przekonać się wielokrotnie, że najciekawsze realizacje tworzy się za pomocą najprostszych brył. Trzy formaty kostek Polbruk Triada (20x30 cm, 20x40 cm i 20x50 cm) idealnie wpisują się w takie założenie: odpowiednio dobrane i układane w spójnej kolejności pozwalają na skomponowanie bardzo interesujących wzorów. Wszystko zależy od inwencji Twojego klienta, projektanta lub Twojej – jeśli to Ty możesz zadecydować o finalnym efekcie wizualnym.

 

Paleta rozwiązań na miarę potrzeb klientów
Zastanawiasz się, komu mógłbyś zaproponować kostkę Polbruk Triada? Podpowiadamy: najlepiej klientom, którzy poszukują prostych rozwiązań, cenią sobie nowoczesny styl i lubią, kiedy wszystko wokół stanowi spójną całość. Jeśli mówią Ci o minimalistycznych formach, zapewne spodoba się im gładka faktura kostek oraz szeroka paleta kolorów, które w łatwy sposób można dopasować do aranżacji całej posesji lub okolicy (w przypadku realizacji miejskiej). Do wyboru macie kolory:
- szary (najjaśniejszy, uniwersalny, pasujący do wszystkich innych odcieni z tej samej tonacji),
- stalowy (ciemniejszy szary, dodający przestrzeni elegancji)
- grafitowy (dobrze przełamuje stonowane aranżacje)
- nerino (biało-szaro-czarny melanż, urozmaicający proste rozwiązania)
- onyx (melanż z nutami pomarańczowo-szaro-białymi), idealnie wpisuje się w naturalną przestrzeń ogrodu i wspaniale komponuje się z roślinnością.

 

Zastosowanie
Polbruk Triada doskonale nadaje się do tworzenia nawierzchni tarasów, przydomowych ścieżek i podjazdów. W przestrzeni miejskiej można ułożyć z tych kostek deptaki, podjazdy, parkingi, aleje. Wszystko dzięki grubości elementów wynoszącej 8 cm. Ten parametr sprawia, że kostka jest wyjątkowo wytrzymała i pozwala na budowanie z niej powierzchni, po której mogą przemieszczać się pojazdy o wadze ponad 3,5 t.  

Dzięki uniwersalnemu charakterowi produkt Polbruk Triada ma już wielu sympatyków – dołączysz do ich grona?

Powiązane produkty

Kostka

KOSTKA BRUKOWA TRIADA

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.