Start > Inspiracje > Trendy na posesjach. Co wybierają Twoi klienci?

Trendy na posesjach. Co wybierają Twoi klienci?

Dodaj do ulubionych
Moda na aranżacje posesji zmienia się w mgnieniu oka. Pewnie zauważyłeś już, że Twoi nowi klienci mają coraz większe wymagania, opowiadają o fantastycznych inspiracjach znalezionych w sieci lub branżowych magazynach, chcą dążyć za stylem, a jednocześnie skupić się na funkcjonalności nawierzchni. Kto, jak nie Ty, powinien sprostać ich oczekiwaniom? W końcu jesteś fachowcem, który nie boi się żadnych zadań! Zanim jednak wybierzesz się (razem ze swoim zleceniodawcą) w podróż tropem trendów projektowych, skorzystaj z naszych porad i dowiedz się, jakie rozwiązania zdobywają serca inwestorów w tym sezonie!

Wielki format
Wielkoformatowe płyty ogrodowe właściwie od samego początku mają swoich fanów. Zachwycają prostotą i sprawdzają się wszędzie tam, gdzie duża przestrzeń wymaga rozwiązań łatwych w układaniu. W tym sezonie najczęściej wybierają je właściciele nowo wybudowanych domów, którzy chcą zaaranżować przestrzeń wokół budynku i przygotować taras na przyjęcie pierwszych gości. Niewielką grubością i stonowanym kolorem wyróżniają się płyty Polbruk Lamell.
 


Wzory
Trendem jest geometria! W projektach dominują kompozycje o regularnych, powtarzalnych wzorach, które można stworzyć np. za pomocą kostki Polbruk Triada. Różne warianty jej ułożenia wynikają z dostępności trzech formatów kostek, które można ze sobą zestawiać w dowolny sposób. Sporą popularnością cieszy się także sześcioboczna płyta Exa, na którą chętnie decydują się właściciele posesji o nowoczesnym charakterze.
 


Dużej precyzji ze strony brukarza wymaga klasyczna jodełka, która nadal króluje w zestawieniu najmodniejszych wzorów. Doskonale układa się ją z wykorzystaniem płyt Metrik. Ich nieskomplikowana, bryłowa forma pozwala na ułożenie bardzo regularnej kompozycji nawet na dużej powierzchni.
 


Kolory
Choć wciąż wiele osób bierze pod uwagę jedynie ponadczasowe szarości i całą gamę ich odcieni, na posesje powoli wchodzą subtelne beże, które bardzo dobrze komponują się z naturalnym, zielonym otoczeniem i ocieplają przestrzeń. W tym przypadku sprawdza się odcień latte (produkty w tym kolorze to np. Polbruk Commix, Polbruk Ideo).
 


Mała architektura ogrodowa
Coraz więcej osób przekonuje się do tego, że kostki i płyty brukowe służą nie tylko do aranżowania płaskich powierzchni. Świetnie nadają się do tworzenia ławek, sof, fontann, kwietników, palenisk, a nawet grillów, które swoją funkcjonalnością i wyglądem zachwycać będą właścicieli przez wiele sezonów. Do ich zbudowanie doskonale nadają się produkty takie jak: Polbruk Nero oraz Polbruk Albero.

Powiązane produkty

Płyta tarasowa

PŁYTA TARASOWA LAMELL

Kostka

KOSTKA BRUKOWA TRIADA

Płyta tarasowa

PŁYTA TARASOWA EXA

Kostka

KOSTKA BRUKOWA METRIK

Kostka

Kostka Brukowa Commix

Kostka

Kostka Brukowa Ideo

Murek

MUREK ALBERO

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.