Start > Inspiracje > Polbruk Metrik

Polbruk Metrik

Dodaj do ulubionych

Każdy dobry brukarz powinien wiedzieć, jak spełnić oczekiwania klientów. Często osoby zlecające wykonanie aranżacji nie są zaznajomione z produktami dostępnymi na rynku. W tej sytuacji musisz wiedzieć, co doradzić. Jeśli zleceniodawca zapyta Cię o taras z nowoczesnej kostki, to bez wahania możesz polecić mu kostkę brukową Metrik, czyli produkt, który swoim wyglądem i właściwościami wpisuje się we wszystkie najnowsze trendy na rynku brukarskim.

Piękno tkwi w prostocie
Obecnie w architekturze modne są rozwiązania, które są oryginalne i subtelne. Klienci coraz chętniej rezygnują z klasycznych schematów. Polbruk Metrik sprawdzi się wszędzie, gdzie przestrzeń ma zostać zaaranżowana nowocześnie i z pomysłem. To kostka, która swoją prostą i estetyką doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Wykonane z niej kompozycje z pewnością będą cieszyły oko przez wiele lat.


Informacje techniczne
Kostka Metrik ma 28 cm długości i 7 cm szerokości. Jej grubość to 6 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzi się tam, gdzie przeważa ruch pieszy. Kostka ta ma gładką fakturę i jest dostępna w pięciu kolorach: bazaltowym, białym, korten (grafitowo-brązowo-pomarańczowym), nerino (biało-szaro-czarny) i stalowym. Jej nowoczesny wygląd doskonale komponuje się z obrzeżami Modern II i systemem ogrodzeń Murro.


Kostka o wielu możliwościach
Wyjątkowość kostki brukowej Metrik tkwi nie tylko w wyglądzie, ale również w wielu możliwościach jej zastosowania. Sprawdzi się zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Wykonane z niej struktury są trwałe, wyglądają rewelacyjnie i przykuwają uwagę. Tę kostkę można ułożyć na kilka sposobów. Pierwsza metoda to klasyczne ułożenie, które można wykonać z przesunięciem lub bez niego. Drugim, bardziej nowoczesnym układem, jest charakterystyczna „jodełka”, której rozkład przypomina parkiet wykonany z drewnianych klepek.


Impregnacja kostki brukowej
Aby móc zagwarantować klientowi wieloletnią trwałość wykonanej przez Ciebie konstrukcji, wspomnij o konieczności dbania o kostkę. Osad ze spalin, plamy z oleju, zabrudzenia gliną, sól, a także zabrudzenia spożywcze (np. rozlana kawa czy wino) mogą zanieczyścić nawierzchnie podjazdów czy tarasów. Natomiast czynniki atmosferyczne mogą naruszyć strukturę powierzchni i doprowadzić do uszkodzeń. Dlatego warto skorzystać z szybkoschnącego impregnatu Polbruk Efekt, który zapewni ochronę nawierzchni przez długi czas.  

 

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.