Start > Inspiracje > Polbruk Metrik

Polbruk Metrik

Dodaj do ulubionych

Każdy dobry brukarz powinien wiedzieć, jak spełnić oczekiwania klientów. Często osoby zlecające wykonanie aranżacji nie są zaznajomione z produktami dostępnymi na rynku. W tej sytuacji musisz wiedzieć, co doradzić. Jeśli zleceniodawca zapyta Cię o taras z nowoczesnej kostki, to bez wahania możesz polecić mu kostkę brukową Metrik, czyli produkt, który swoim wyglądem i właściwościami wpisuje się we wszystkie najnowsze trendy na rynku brukarskim.

Piękno tkwi w prostocie
Obecnie w architekturze modne są rozwiązania, które są oryginalne i subtelne. Klienci coraz chętniej rezygnują z klasycznych schematów. Polbruk Metrik sprawdzi się wszędzie, gdzie przestrzeń ma zostać zaaranżowana nowocześnie i z pomysłem. To kostka, która swoją prostą i estetyką doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Wykonane z niej kompozycje z pewnością będą cieszyły oko przez wiele lat.


Informacje techniczne
Kostka Metrik ma 28 cm długości i 7 cm szerokości. Jej grubość to 6 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzi się tam, gdzie przeważa ruch pieszy. Kostka ta ma gładką fakturę i jest dostępna w pięciu kolorach: bazaltowym, białym, korten (grafitowo-brązowo-pomarańczowym), nerino (biało-szaro-czarny) i stalowym. Jej nowoczesny wygląd doskonale komponuje się z obrzeżami Modern II i systemem ogrodzeń Murro.


Kostka o wielu możliwościach
Wyjątkowość kostki brukowej Metrik tkwi nie tylko w wyglądzie, ale również w wielu możliwościach jej zastosowania. Sprawdzi się zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Wykonane z niej struktury są trwałe, wyglądają rewelacyjnie i przykuwają uwagę. Tę kostkę można ułożyć na kilka sposobów. Pierwsza metoda to klasyczne ułożenie, które można wykonać z przesunięciem lub bez niego. Drugim, bardziej nowoczesnym układem, jest charakterystyczna „jodełka”, której rozkład przypomina parkiet wykonany z drewnianych klepek.


Impregnacja kostki brukowej
Aby móc zagwarantować klientowi wieloletnią trwałość wykonanej przez Ciebie konstrukcji, wspomnij o konieczności dbania o kostkę. Osad ze spalin, plamy z oleju, zabrudzenia gliną, sól, a także zabrudzenia spożywcze (np. rozlana kawa czy wino) mogą zanieczyścić nawierzchnie podjazdów czy tarasów. Natomiast czynniki atmosferyczne mogą naruszyć strukturę powierzchni i doprowadzić do uszkodzeń. Dlatego warto skorzystać z szybkoschnącego impregnatu Polbruk Efekt, który zapewni ochronę nawierzchni przez długi czas.  

 

Powiązane produkty

Kostka

KOSTKA BRUKOWA METRIK

Obrzeże

Obrzeże Modern

Systemy ogrodzeń

SYSTEM OGRODZEŃ MURRO

Materiały uzupełniające

Polbruk Efekt Impregnat

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.