Start > Inspiracje > Murek Albero nawet zimą przypomina o słonecznej Toskanii

Murek Albero nawet zimą przypomina o słonecznej Toskanii

Dodaj do ulubionych

Jaki jest prosty sposób na zbudowanie silnej pozycji w branży brukarskiej? To z pewnością zadowoleni i lojalni klienci. Żeby zadbać o ich satysfakcję powinniście wiedzieć, jakie produkty im polecić do zleconej realizacji. Warto więc być na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami produktowymi. Jednym z produktów wpisujących się w obecnie panującą modę na naturalny wygląd przestrzeni jest z pewnością murek Albero, który jest inspirowany wyglądem łupka skalnego.

Naturalne piękno
Przypominający swoim wyglądem kamienne murki ze słonecznej Toskanii murek Albero nadaje przestrzeni elegancki i wyjątkowy charakter. To doskonały wybór dla każdego, kto chce nadać swojej realizacji modny wygląd inspirowany pięknem natury. Dzięki swojej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne sprawdzi się w różnych sytuacjach i będzie cieszyć oko przez długi czas.

Informacje techniczne
Murek Albero ma 41 centymetrów długości, 18 centymetrów szerokości i 7,7 centymetra wysokości. Cechuje się gładką fakturą i dostępny jest w dwóch przyjemnych dla oka kolorach: alpen (czarno-szary) i brenta (piaskowo-biało-grafitowy). Jego naturalny wygląd doskonale pasuje do innych produktów Polbruk.

Ogromny potencjał realizacyjny
Dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi i wytrzymałości murek  Albero może być wykorzystany na wiele sposobów. Doskonale będzie wyglądać zarówno na prywatnych posesjach, jak i w miejskich parkach. Można ułożyć z niego klasyczny murek, ale równie świetnie będą wyglądać wykonane z niego elementy małej architektury ogrodowej, takie jak donice, fontanna, meble ogrodowe, siedziska, a nawet barek pod chmurką czy niecodzienny grill.

 

 

Obejrzyj video :)

Powiązane produkty

Murek

MUREK ALBERO

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.