Start > Aktualności > Polbruk SA wśród najlepszych pracodawców w Polsce wg rankingu Forbesa - Poland's Best Employers 2022

Polbruk SA wśród najlepszych pracodawców w Polsce wg rankingu Forbesa - Poland's Best Employers 2022

Dodaj do ulubionych
Newsy

Polbruk SA znalazł się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Magazyn Forbes już po raz drugi przygotował Ranking Poland's Best Employers i wyłonił najlepszych pracodawców, którzy elastycznie dostosowali się do zmian na rynku pracy i jednocześnie zadbali o swoich pracowników w czasie pandemii.

Podstawą oceny pracodawców były odpowiedzi udzielone w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce. Dla potrzeb rankingu badano firmy zatrudniające ponad 250 pracowników, które podzielone zostały na 24 branże. Polbruk znalazł się wśród najlepszych w kategorii „Produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru”. W badaniu wzięło ponad 170 000 osób. Właśnie tyle zebrano indywidualnych ocen pracodawców za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz forbes.pl.

Badanie zostało przeprowadzone we współpracy Forbes z firmą Statista, specjalizującą się w danych rynkowych i konsumenckich. Posiada ona ogromne bazy użytkowników oraz kontakty bezpośrednio do pracowników danych firm i właśnie za ich pośrednictwem wysyłano do nich ankietę z pytaniami dotyczącymi zatrudnienia, m.in warunków pracy, rozwoju, pensji czy zachowania firmy w czasie pandemii. Odpowiedzi były anonimowe, a badanie trwało od września do października 2021 roku.

Aby organizacja mogła być dopuszczona do rankingu, ankietę musiało wypełnić minimum 100 osób zatrudnionych w tej firmie! Ranking został ogłoszony na organizowanym przez magazyn Forbes, Kongresie Odpowiedzialnego Pracodawcy. Bardzo dziękujemy za wszystkie pozytywne oceny, dzięki którym znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców w Polsce.

 

Tu znajdziecie pełny ranking: Ranking Poland's Best Employers 2022 – Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.