Start > Aktualności > ZA NAMI II EDYCJA KONFERENCJI I TARGÓW #JESTEM FACHOWCEM POLBRUK 2023

ZA NAMI II EDYCJA KONFERENCJI I TARGÓW #JESTEM FACHOWCEM POLBRUK 2023

Dodaj do ulubionych
Newsy

14.03.2023 r. w Katowicach odbyła się Konferencja i Targi #Jestem Fachowcem Polbruk 2023. Było to spotkanie przedstawicieli hurtowni oraz branży brukarskiej w Polsce i druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia. 

W konferencji i targach wzięło udział 350 osób. W programie znajdowało się wiele ciekawych wykładów i prezentacji oraz quizy i konkursy. Tematem przewodnim konferencji była idea budowy bardziej przyjaznej dla mieszkańców i środowiska przestrzeni bazującej na materiałach budowlanych o odpowiedniej jakości i parametrach. W myśl idei One CRH, na targi zaprosiliśmy również Spółki Grupy CRH Polska: Cement Ożarów, Bosta-Beton i Trzuskawica. Obecni usłyszeli o aktualnych trendach w projektowaniu i nowych produktach Polbruk. Opowiadał o tym Wojciech Średniawa – Główny Projektant Polbruk S.A. Ważnym zagadnieniem była wodoprzepuszczalność powierzchni z kostki brukowej. Temat ten został zaprezentowany przez Marka Pałasza - Dyrektora ds. Innowacji Technicznych Polbruk S.A. oraz Przemysława Durleja - Pełnomocnika Prezesa ds. wdrażania produktów VAP Bosta-Beton. Zaprezentowaliśmy gościom również nowości produktowe w postaci ogrodu pokazowego oraz stanowiska R&D i projektowego. 

Gośćmi specjalnymi konferencji w Katowicach były P. Izabela Szarmach i P. Olga Piórkowska, projektantki i prowadzące program TV „Wymarzone Ogrody” HGTV Polska, które od lat zajmują się aranżacją przestrzeni i projektowaniem ogrodów.

Najważniejszym punktem spotkania był prestiżowy konkurs o Puchar Jestem Fachowcem Polbruk 2023. W konkursie startowało 10 brukarskich drużyn, które podjęły się zadania zbudowania aranżacji według zadanego projektu w 1,5 godz. Konkursowi towarzyszyły ogromne emocje.

Razem z nami swoje oferty dla brukarzy zaprezentowały również firmy:
Catchshift - producent podnośników próżniowych, Sicol - producent chemii budowlanej oraz specjalistycznych spoiw ogniotrwałych i chemoodpornych dla budownictwa, Mascot - producent odzieży roboczej i obuwia ochronnego, Mimal - producent lekkich maszyn budowlanych i narzędzi brukarskich, Kostrabau - dystrybutor tarcz diamentowych i odzieży ochronnej, Probst - producent narzędzi, wyposażenia i maszyn budowlanych, a także lider technologii odwadniania w Polsce - firma Aco. 

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji :)

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.