Start > Aktualności > AKADEMIA WYKONAWCY POLBRUK, ACO, GRUPA PSB

AKADEMIA WYKONAWCY POLBRUK, ACO, GRUPA PSB

Dodaj do ulubionych
Newsy

25 października 2023 r.  odbyła się inauguracyjna sesja warsztatowa w ramach nowego projektu, powołanego do życia przez liderów branży nawierzchni betonowych i systemów odwodnień POLBRUK S.A., ACO Poland oraz Grupa PSB Handel S.A.

To nowy projekt przeznaczony dla fachowców w branży brukarskiej, wykonawców i sprzedawców branży budowlanej, będący połączeniem wiedzy teoretycznej przekazanej przez najlepszych specjalistów oraz zajęć praktycznych, podczas których uczestnicy mogą nabyć nowe umiejętności w zakresie łączenia prawidłowo wykonanego odwodnienia nawierzchni z profesjonalnym ułożeniem kostki brukowej.

Uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoje umiejętności, poznać produkty i podsłuchać od ekspertów o innowacyjnych rozwiązaniach. W trakcie warsztatów 6 drużyn zmierzyło się z zadaniem zastosowania odwodnienia liniowego przy układaniu kostki Polbruk Metrik.

Dziękujemy uczestnikom za liczny udział w warsztatach, mamy nadzieję, że nabyte umiejętności i zdobyta wiedza pomogą zdobywać nowe zlecenia i oferować coraz szerszy zakres usług.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.