Start > Aktualności > "Łykamy to, jedziemy dalej". Sponsorujemy i kibicujemy drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

"Łykamy to, jedziemy dalej". Sponsorujemy i kibicujemy drużynie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Dodaj do ulubionych
Newsy
Firma Polbruk SA jest jednym ze sponsorów drużyny Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Nasi siatkarze zagrają wkrótce w wielkim Superfinale Ligi Mistrzów we włoskiej Weronie i staną przed szansą zdobycia najważniejszego trofeum w europejskiej siatkówce. Zespół z Polski po raz trzeci w historii stoi przed szansą zdobycia niezwykle prestiżowego trofeum. Dwie najlepsze drużyny europejskiej siatkówki: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Itas Trentino, zmierzą się ze sobą 1 maja 2021r. w hali AGSM Forum.

Siatkarze ZAKSY zagrają w finale w specjalnie przygotowanych strojach meczowych. Zespół wystąpi w kolorze czerwonym, symbolizującym Weronę jako miasto Romea i Julii, a także miłość do siatkówki, uzupełnionym o biały kolor. Oba wspólnie tworzą barwy polskiej flagi. Libero w stroju w kolorze niebieskim uzupełni barwy ZAKSY. Na koszulkach oprócz nazw sponsorów, numerów, nazwisk oraz oznaczenia finału Ligi Mistrzów znajduje się hasło: "Łykamy to, jedziemy dalej!". To hasło Pawła Brandta, fizjoterapeuty Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, które stało się symboliczne dla sezonu 2020/2021. Właśnie takim okrzykiem dopingował on siatkarzy podczas meczu rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów. Mecz ze względu na obostrzenia związanie z wirusem Covid-19, odbywał się bez udziału publiczności, więc okrzyki były doskonale słyszane przez setki tysięcy kibiców oglądających to spotkanie na ekranach telewizorów.

Klub ZAKSA z Kędzierzyna-Koźle to jeden z najbardziej utytułowanych Klubów siatkarskich w Polsce. W trakcie swej wieloletniej historii zdobył prawie wszystkie liczące się nagrody i tytuły w polskiej siatkówce, m.in. Wicemistrz Polski 2020/2021 PlusLigi, Superpuchar Mistrzów Polski 2020, Superpuchar Polski 2019, Puchar Polski 2019 i tytuł Mistrza Polski 2019.

Drużynie oraz zawodnikom życzymy zwycięstwa i wszystkich gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania. Czekają nas ogromne emocje!

Zapraszam również do udziału w konkursie, w którym możesz wygrać mistrzowską koszulkę ZAKSY-Verona 2021.
Kliknij tutaj, aby wejść na stronę z regulaminem konkursu.

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.