Start > Inspiracje > Polbruk Commix - cała paleta możliwości

Polbruk Commix - cała paleta możliwości

Dodaj do ulubionych

Czasem pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni jest tyle, że potrzeba kostki, która umożliwi realizację ich wszystkich. Inwestorzy dwoją się i troją w wyborze odpowiedniego rozwiązania, finalnie poszukując wsparcia u fachowców. I wtedy w grę wchodzi Wasza wiedza i doświadczenie. Podpowiadając swoim klientom, co „najlepiej się układa”, koniecznie weźcie pod uwagę Polbruk Commix – system, dzięki któremu można stworzyć naprawdę zaskakujące kompozycje!

Mozaika na posesji
Każdy projektant i wykonawca, który miał już do czynienia z kostką Commix, doskonale zna korzyści płynące z jej wykorzystania. Jesteście w tej grupie? Świetnie! Bazując na swoim doświadczeniu i późniejszych opiniach klientów, możecie skutecznie zachęcić inwestorów do zakupu i zastosowania kostki Commix na posesji. Pamiętacie, jak pięknie prezentują się mozaikowe wzory, które stworzyliście? Tak, to był Commix i jego elementy dostępne w czterech rozmiarach: 10×10, 10×20, 20×20 i 20×30 cm. Najlepiej układać je konsekwentnie, według wcześniej opracowanego wzoru. W efekcie można uzyskać niestandardową kompozycję, pięknie komponującą się z naturalnym otoczeniem. Podsumowując: Polbruk Commix to sposób na zerwanie z nudą i odejście od klasycznych form.


Do wyboru, do koloru
Mocną stroną systemu Polbruk Commix jest szeroka gama kolorystyczna. Pozwala ona na efektowne dopasowanie kostek do stylu całej posesji oraz jej najważniejszych motywów. W ofercie Polbruk dostępne są odcienie:

 • latte (biały-jasnopiaskowy),
 • hawaii (brązowo-pomarańczowy),
 • nerino (biało-szaro-czarny),
 • taupe (mokka-stalowo-biały),
 • boho (biało-grafitowo-ochrowy),
 • cortado (brązowo-biały),
 • masala (brązowo-beżowy),
 • szary,
 • grafitowy.

Choć lista kolorów jest długa, wybór konkretnego nie powinien sprawić większej trudności inwestorowi. Wystarczy, że wskażesz mu, jakie przykładowe połączenia kolorystyczne są poprawne:

 • odcienie można łączyć, bazując na ich temperaturze (np. beże z ciepłymi odcieniami elementów małej architektury ogrodowej, szarości z zimnymi),
 • dobieranie kontrastowych odcieni (grafitowy z białą elewacją),
 • zimne barwy pasują do posesji w nowoczesnym stylu, ciepłe – harmonizują z tradycyjną stylistyką.

Pomysłowe udogodnienie dla użytkowników
Dobry brukarz, fachowiec w każdym calu, może rzucić trochę światła na kwestię aranżacji przestrzeni wokół domu. W jaki sposób? Wspomniane wcześniej geometryczne kształty Commix mają jeszcze jedną zaletę, którą warto uświadomić klientom. Doskonale pasuje do nich gruntowe oświetlenie solarne, np. w kubistycznych formach. Zaletą takiego rozwiązania jest bezkosztowa eksploatacja.


Udane realizacje, których chętnie podejmie się każdy brukarz
Ważne, żeby praca poszła jak z płatka, a korzystając z systemu kostek Commix, masz to zapewnione. Gotowa realizacja bazująca na wspólnie wypracowanych pomysłach na pewno spodoba się klientom. Dobre podejście to podstawa.

----------------------

karta produktu

Powiązane produkty

Kostka

Kostka Brukowa Commix

Gdzie kupić?

Znajdź dystrybutora produktów Polbruk w Twojej okolicy.